Ľudský choriový gonadotropín stúpa pomalšie. Bude to ok?

tarinka18
4. feb 2015

Ahojte dievcata,potrebujem poradit.Som v 5 tt.+3 ale tyzden lezim uz v nemocnici
Mala som dva dni vysoke teploty a silny zapal mocovych ciest.Davali mi infuzie-antibiotika a po dvoch dnoch bolo lepsie.Babatko na sone rastie,akurat sa im nepaci pravy vajecnik,vraj je upchaty a zatial mi robili dve sona a kontroluju hcg.Prvy krat stuplo dobre,druhy krat stuplo ale pomalsie.Vcera bola hodnota 7000,doktorka povedala ze ma byt aspon 10000.Uz mi idu robit predoperacne vysetrenia,ze zajtra sa este podla sona a hcg rozhodne ci ma budu cistit.Nie som zastancom tabuliek,nerozumiem ked hcg rastie preco to tak suria a nepockaju.Co si o tom myslite?Mate podobne skusenosti?Dakujem

wewe22
4. feb 2015

no ja nemam ziadnu skusenost ale ak krpcek rastie nechapem preco by si koli nizkemu hcg mala ist na cistenie urcite by som vyhladala ineho lekara alebo aspon zavolaj svojmu gynek nech ti to vysvetli
urcite by som nepodstupila zakrok kym by som nemala nazor viacerich nezavislich lekarov

olivia6
4. feb 2015

ked si pod lekarskym dozorom, pockaj. Mne to pride skoro, pokial vidia ze je tam plod a ze rastie. Ak odumrie, budes mat more casu sa s tym vyrovnat a ist na vycistenie. Nic neunahluj, aby si nelutovala a netrapila sa potom otazkami co ak... drzim palce velmi.

cuculik1
4. feb 2015

nezalezi na konkretnej hodnote, ale rozdielom v hodnotach medzi dvoma odbermi...mal by tam byt dvojnasobny narast za 48 hodin, (cca, mne sa zdojnasobovalo kazdych 26 hod, ale moze aj kazdych 60) nad hodnotu 10000 sa cas zdvojnasobovania predlzuje.

devonrex
4. feb 2015

hodnota Beta Hcg:

do 1 200 UI sa ma zdvojnasobit kazde dva dni
od 1 200 UI do 6 000 UI sa ma zdvojnasobit kazde tri dni
nad 6 000 UI sa ma hodnota zdvojnasobit kazde 4 dni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre