Lieky na spanie v tehotenstve

eliska987
11. sep 2024

Ahojte, chcela by som sa spýtať mamiciek, ktoré užívali lieky na spanie ako je Stilnox a pod.počas tehotenstva, či bolo všetko v poriadku.. Trpím nespavosťou a užívam ho dlhodobo, takze by som rada poznala vaše skúsenosti,za ktoré vopred ďakujem

sisa_s
11. sep 2024

V tehotenstve sa ma vysadit Stilnox...najlepsie by bolo kontaktovat predpisujuceho lekara, podla jeho instrukcii postupne vysadzovat a ak sa da, riesit nahradu...

beata_k
11. sep 2024

@eliska987 Podla pribaloveho letaku to nie je dobry napad.

ptvw
11. sep 2024

Ja som užívala sanval ale musela som vysadiť tak mi kázala gyn aj psych ...no bolo to veselé a rovnako veselé je to aj 3 roky po pôrode...spim tak 4 hodiny denne aj to prerušovane...keď pôjdem do prace tak ma tam asi rovno drbne o zem 🤣

eliska987
autor
11. sep 2024

@ptvw a do ktoreho týždňa alebo mesiaca si užívala? Vysadzala si postupne? To ti verim😅

ptvw
11. sep 2024

@eliska987 no v podstate hneď ako mi meškala ms , cca 6-7tt to bolo, no a nie povedala z fleku hneď vysadiť už si nedávajte 😵‍💫

eliska987
autor
11. sep 2024

@ptvw tak ak uz nic, mohla postupne, to je velky sok pre telo.. 😔

ptvw
11. sep 2024

@eliska987 inac napríklad mne stilnox vôbec nezaberal, sanval keď som brala tak bez problemov som zaspala, jediný mini problém teda ze som mala reálne výpadky pamäte 5-10 minút pred zaspatim a to zakaždým...no je to také, ako mám malého nechcem si nič dávať lebo potrebujem byt hore keby niečo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre