Ľanové semienko v 7. týždni na zápchu

6. nov 2021

Ahojte chcem sa opytat ci niekto nevie ako sa ma uzivat lanove semienko v tehotenstve na zapchu. Ze ake tam je davkovanie..neviem to nikde najst..bo v poslednych dnoch ma trapi zapcha a ani jablcka nepomahaju ☹

veronice
6. nov 2021

Ja si zvyknem pomliet v mlynceku na kavu 1 polievkovu lyzicku a zamiesat do ovsenych vlociek so susenymi slivkami. U mna zaruceny recept na spustenie pohybu criev 😁👍

autor
6. nov 2021

@veronice aha cize jedna polievka lyzicka hej? To znue super

luccija
6. nov 2021

Ja som si ho zaliala vodou večer a ráno do jogurtu, ale fajn je vláknina z lekarne.Niekomu stačia slivky vo vode a do kaše, jogurtu...

liliana212
6. nov 2021

Ja som si dávala do polievky 🙂

monika5481
6. nov 2021

1 polievkova lyžica 🙂 odporúčam mne to pomohlo na hemeroidy a stolicu 🙏👍a to mi hrozila operácia 🙂 dávala som si ju buď do jogurtu ( tam je nutné poriadne hrýzť)alebo som si to rano zaliala vodou ako čaj a vypila večer (urobí sa slyz, nieje potrebné hrýzť) a úplne topka do troch dní sa mi upravila stolica do týždňa som behala aj bez ich pomoci ale samozrejme ich sem tam uzivam ešte 🙂

autor
6. nov 2021

@monika5481 jeeee super dakujem..tak to tak skusim 😘

marcellka32
6. nov 2021

Mleté predávajú v dm, denne polievkovu lyžicu a veľa tekutín, struhane jablká, slivkovu šťavu z DM...Samotnú vlákninu z lekárne moc nie, môže mať opačný efekt pri nedodržani pitného režimu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre