Kurie oko a kašeľ v 3. trimestri

bessdonna
7. jan 2023

ahojte baby,co na tieto problemy?moze sa nieco na kurie oko na chodidle?dost ma to tlaci pri chodzi,chytila som si to urcite v lete pri bazenoch do frasa a to si tak davam pozor.a co kasel?dusivy,raz suchy,inokedy vykasliavam hlien.co mam skusit?pijem alchemilku a malinik aj tak,takze teply caj zabezpeceny.mam 3t do terminu,tak sa bojim,ze este budem mat chronicky kasel a nebudem vediet dychat.poradte co vam pomohlo😘

lilke
7. jan 2023

Neporadim, len informácia, kurie oko vzniká nosením nevhodnej tlaciacej obuvi. Pri bazénoch by si chytila bradavice.

petronellla87
7. jan 2023

@bessdonna ak si to chytila pri bazene je to bradavica, kurie oko nie je virusove. Kozna ta jej zbavi za 10sekund🙂

queeninthenorth
7. jan 2023

@bessdonna s kurim okom ku kožnej na vypalenie dusíkom a je pokoj…s kašľom si u svojej obvodnej bola?

bessdonna
autor
7. jan 2023

@lilke fakt?vzdy som si myslela,ze zdielanim slapiek s niekym a tak.lebo raz to mal byvaly a pouzila som jeho slapky tak som mala hned 2-3aj ja

bessdonna
autor
7. jan 2023

@queeninthenorth nebola,mala som poradnu v stredu,stvrtok vecer som zacala kaslat,v piatok uz bol sviatok.

bessdonna
autor
7. jan 2023

@bessdonna v lekarni som dostala kalciovy sirup

queeninthenorth
7. jan 2023

@bessdonna určite kontaktuj dr., ale ja keď som bola tehotná dali mi sinecod a stop kašeľ

bessdonna
autor
9. jan 2023

@bessdonna baby tak ten kalciovy sirup asi trochu pomaha.tak ked mate podobny problem,tak to skuste

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre