Ktorý trisomy test ste si vybrali?

siska266
5. aug 2021

Ahojte, prosím Vás ktorý Trisomy test ste si vy vybrali?

kisskiss
5. aug 2021

Ešte pred pár mesiacmi, keď som si dávala robiť, boli na výber len 3 a keďže som nerozhodná, tak som si proste vybrala ten prostredný 😀 vtedy to bol ten za 390 €.. zo 4 by som mala problém vybrať 🙈

simonkazga
5. aug 2021

Ja som mala Trisomy test + ten za 450e

Vysledky na 5.pracovny den

siska266
autor
5. aug 2021

@kisskiss Ďakujem, stále čosi vymýšľajú. Ja rozmýšľam nad tým tretím. Tie ceny sú inak riadne pálky.... 🤦‍♀️

simonkazga
5. aug 2021

@siska266 ano, tie ceny su strasne. Ale amnio som odmietala, lebo pre mna 0.5% riziko potratu je prilis vela, tak som mala na vyber, bud trpnut do morfologickeho uzv alebo Trisomy.
Takto som mala 12+6 v ruke najkrajsi vysledok na svete a dozvedeli sme sa, ze cakame chlapceka.

siska266
autor
5. aug 2021

@simonkazga Gratulujem moc 😘 👍 Veela zdravíčka.
Tak ja som po ifv, mne navrhla gyn teraz prvé trisomy test. Zajtra mi majú brat prvýkrát krv neviem ani preco a mam si vybrať, že ktorý test že potom ma objedná na Trisomy test.

sally001
5. aug 2021

@siska266 aj ja som po ivf a vybrala som si ten complete zajtra by som mala mat vysledky...no to cakanie su inak riadne nervy

damiana1992
5. aug 2021

Tiež boli len 3 keď som mala na výber, tak som si vybrala ten najdrahší😀

siska266
autor
5. aug 2021

@sally001 Drziiim moc palce nech ste zdraví 🙏✊

sally001
5. aug 2021

@siska266 dakujem aj vy🙂

erika212
5. aug 2021

@siska266
My sme si dávali robiť v marci complet za 530. Na 5 deň sme mali výsledok 😉.

zooeynka
5. aug 2021

Babule, osobna otazka, tie co ste si davali/budete davat robit tieto testy tak keby vam nedajboh vysli zle vysledky tak idete na potrat? Ja mam teda pokrocily vek, som tehotna, dr.mi kvoli veku odporucila amnio, ale teda odmietla som, kedze by som nemala v plane prerusit tehotenstvo. Alebo vedia vdaka tymto testom aj "nieco"napravit este kym je dieta v maternici? Alebo su cisto informativne?

sally001
5. aug 2021

@zooeynka mne povedala ze ak by nieco zle vyslo ze potom odporuca amnio ...

zooeynka
5. aug 2021

@sally001 ano, tak sa to robi. Najprv osklbu o prachy na takychto testoch a ked je zle, tak ajtak sa ide na amnio....

bororka
6. aug 2021

@zooeynka ja som mala ten najdrahší.
Keby mi vyšli zle výsledky, v cene je aj amnio.
Išlo mi o to, mať kľudné tehotenstvo. A pokiaľ by bol plod chorý, vedela by som to riešiť. Minimálne sa pripraviť na to čo nás čaká, alebo sa toho vzdať. Ja mám 35 a tehotenstvo po IVF, tak viacero rizikových faktorov. Držím ti palce nech ti to dopadne dobre 🙂🍀✊🏽

lenka1921
6. aug 2021

@siska266 môžem vedieť prečo tento test? Nejaký dôvod? ☺️

elenita
7. aug 2021

@zooeynka ja som si dala robit trisomy a nesla by som na prerusenie. Islo mi o to, aby sme sa vedeli pripravit, resp.aj lekari pri porode, ak by sa potvrdila nejaka choroba u babatka.

siska266
autor
7. aug 2021

@lenka1921 Moja gyn mi odporučila keď som po ifv aby som si vybrala niektorý z testov. Lebo nie je to prirodzený predsa len proces.

89katka89
20. aug 2021

@siska266 ahoj Ja som mala Nifty za 480€ ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre