Krvná zrazenina v 7. týždni

7. okt 2020

Ahojte baby prosím Vás mala ste niektorá na začiatku tehu krvnú zrazeninu? Som v 7tt ku lekárke idem prvý krát v pondelok na kontrolu od utorka mám úplne slabunke hnedé spinenie aj to trvá len cca pol hodinu a iba keď sa utrem po toalete, ale teraz som bola na malej a vypadol zo mňa asi tak 1x1cm krvná zrazenina. Nič ma nebolí nekrvacam ani nespinim ani nič, myslíte že je to niečo vážne a mám utekať na pohotovosť ale mám byť v kľude a počkať do pondelka? Ďakujem za skúsenosti 🙂

floren
7. okt 2020

radsej pohotovosť

malicka_mysicka
7. okt 2020

Ahoj, ja som zrazeniny riesila cele jedno tehu, instrukciu som mala taku, ze hnedu a ruzovu krv neriesit, cervenu krv a zrazeniny vzdy skontrolovat lekarom, ked je vecer pohotovost.

thoughtfulweirdo
7. okt 2020

Ahoj, ja mam od zaciatku velky hematom, aj som krvacala. Rovnako, ako komentar vyssie, aj mne povedali, ze riesit len cervene krvacanie a velke zrazeniny. Mne sa 1x1cm zda dost velka, sla by som na pohotovost. Kym nemas bolesti alebo velke krvacanie, podla mna pojde o odchadzanie hematomu aj u teba, ale pre pokoj duse zbehni na pohotovost, ak mas moznost. Drzim palce 🙂

kubkovamama
7. okt 2020

Ahoj,mala som veľké hematomy, viackrát som aj potratila,ale nie priamo kvôli tomu,dôvodov bolo viac.Ale..brala som Anopyrin do cca 12tt,potom Fraxi.Urcite ti už gynekológ vysvetlil čo a ako.Resp.uz máš potvrdené tehu od svojho či kontrolu máš prvú?Ja by som asi išla na pohotovost,som stresak a vždy po zakrvacani som šla.Niekedy ma tam nechali polezat,niekedy s injekciou ležať dom.Vzdy ale ležať.V 7tt určite.To už by malo byť vidno srdiečko a pomer plodika k hematomu aj na horšom sone na pohotovosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre