Krvavé kolostrum z prsníka v tehotenstve

evitka83
14. máj 2014

Ahojte kocky. Chcem sa spytat, ci niektora z vas nema skusenosti s produkciou kolostra v tehu. Som v 33tt a uz davnejsie sa mi zacalo tvorit kolostrum. Nie je toho vela,vzdy len par kvapiek, ale problem je v tom, ze z jedneho prsnika mi ide akokeby kolostrum zmiesane s krvou. Ma to skratka taku cervenu farbu. Prsnik ma neboli, nic nemam opuchnute, len ma zaraza ta krvava farba. Mali ste s tym niekto skusenost/ problem?

zahradka76
14. máj 2014

@evitka83 toto ries s Tvojim gynekologom, urcite to nie je v poriadku.

minuskad
14. máj 2014

urcite to ries s lekarom a co najskor

bianca
14. máj 2014

@evitka83 nieje to v poriadku.Zajtra na gyndu

evitka83
autor
17. máj 2014

tak vraj je to v pohode. Tym, ze sa rozsiruju cievy v prsnikoch moze mat kolostrum primes vytoku, krvi

jonka88
26. nov 2014

Ahojte, možno to v tejto diskusii trochu oživím...hľadala som túto tému, lebo tiež ma trápi problém ako @evitka83.
Pred pár týždňami som si všimla maličké fliačky na podprsenke, dočítala som sa o kolostre, takže žiadne obavy som nemala. Tento týždeň (zrovna končím 26 tt) som si ráno po spaní začala všímať fľaky (viac a viac) na bielom tričku. tak mi to včera nedalo a skúsila som si stlačiť bradavky - z pravého prsníka číra až žltkastá tekutinka - ok, ale z pravého to malo akoby prímes krvi, plus vyšla mi aj belšia, mliečna tekutina, aj hustejšia by som povedala.
Dnes som bola na poradni a spomenula som to lekárovi...sa mu to nepáčilo, ešte som aj vynadané dostala že som nešla na sono prsníkov po poslednej preventívke a zobral mi ster na rozbor. a že 2 týždne čakaj.... Mali ste ešte niektoré podobný problém? Mám z toho taký vnútorný nepokoj :-/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre