Krvácanie z krčka počas tehotenstva

36evina36
5. okt 2016

Ahojte potrebovala by som vedieť aké sú vaše skúsenosti z krvácaním z ranky na krcku maternice počas tehotenstva. Ja krvacam dosť silno lekár mi dal kopu tabletiek a predpisal kludovy režim. Babetko je zatiaľ v poriadku a ale strach mam. Zažili ste to niektorá

kikus48
6. okt 2016

Aj ja som mala eltropium, zozaciatku gynekologovia hovorili ze krvacam koli tomu, ale nakoniec z toho bol syndrom miznuceho dvojcata. Ale pokial krvacas len z ektropia tak sa nemas coho bat. Uzivaj lieky. Ake ti nasadili ?

36evina36
autor
6. okt 2016

Dal mi troje lieky plus vitamin k v kvapkach

36evina36
autor
6. okt 2016

@kikus48 dnes je to o 100,% lepsie ale ten utorok so mna tieklo jak cez kohútik

kikus48
6. okt 2016

@36evina36 pocula som i o takom pripade. Keby sa ti vsak hocico nezdalo chod na pohotovost. Mala si ektropium i predtym

36evina36
autor
6. okt 2016

@kikus48 nie nikdy ziadne problemy som nemala

liana03
11. okt 2016

@36evina36 aj mne sa urobila ranka na krčku počas tehotenstva, krvácala som po každom vyšetrení, ale po pôrode sa sama zahojila, ale tiež som sa veľmi bála ale všetko bolo ok

dagmarusqa
30. nov 2016

Ahoj ja som.v 24tt a tiez som.z nicoho nic.zacala krvacat...samozrejme ze som sa.hrozne vylakala a utekala na pohotovosť..nechali ma v nemocnici a primar mi povedal že mam citlive ektropium a ze sa mi.to urcite bude opakovať...len mam stale strach lebo predtym som nic take nemala :( teraz ma dopuju tabletkami len dufam ze to nijak malej neuškodí

vavrenka
23. dec 2016

@36evina36 ahoj, vyzera to tak, ze a ja mam tento problem, som dost vylakana. zatial mi na pohotovsoti predpisali duphaston 3x1 a v stredu idem k svojumu dr, ale teda sa to dnes dost zhorsilo, som z toho na nervy.. ty si na tom ako teraz?

36evina36
autor
23. dec 2016

@vavrenka no ja som krvacat prestala po par dnoch co som brala tabletky,to bolo cca 12-13tt ale v 23 tt som o babetko prisla prestalo mu byt srdiecko, zatial cakam na vysledky preco sa to stalo.

vavrenka
23. dec 2016

@36evina36 och... nemam slova, citim tvoju bolest.. drzkaj sa...

36evina36
autor
3. feb 2017

@vavrenka ahoj dufam ze u teba to dopadne lepsie drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre