Krvácanie v 9. týždni tehotenstva

marik123
25. mar 2019

Ahojte.Dnes som doobeda začala krvacat som V 9tt beriem dupaston šla som K lekárke Všetko je však poriadku A teraz poobede som zas začala krvácat žiadne bolesti nemám ísť na pohotovosť

lenkaam_1
25. mar 2019

Ja som takto krvacala cele tehotenstvo...
Pre svpj klud by som sla

apip42
25. mar 2019

@marik123 nemas nahodou hematom? Lebo aj ja som takto krvacala pri hematome,, hematom zmizol po 3 tyzdnoch a po mesiaci opat spinenie, tiez nikto nevie z coho😕

deti95060810
25. mar 2019

takto som krvácala do 5 mesiaca...na pohotovosti ti nepomôžu...

gabuliacik
25. mar 2019

@marik123 vzdy ked je to jasna krv,musis sa dat pozriet. Hneda stara krv,to je relativne ok. Ale jasna ee
Drzim palce

mmag
25. mar 2019

Nestresovala by som sa.😉Veľmi časté v tehotenstvách. Vtedy je tam dole všetko veľa prekrvené a ľahko sa krváca. (Samozrejme pokiaľ to nie je ozaj riadne krvácanie.)
Ja osobne som špinila pri všetkých tehotenstvách ( troch🙂). Pri prvom som riadne stresovala, bola dva týždne v nemocnici( nič mi tam nepomohli ani nedali, čo sa nedá užívať aj doma🤦‍♀️)
Pri druhom som stresovala menej a pri treťom vôbec 😂.
Treba užívať duphaston a ascorutin 3 x denne 2 tablety. A malo by to prejsť.
Veľa pozitívnych myšlienok a radosti z rastúceho bábätka!🤰😉

evelyns
22. apr 2019

Ahojte, ak sa smiem spytat tych, co ste krvacali ... ako dlho ste krvacali? Cele dni alebo len v urcitych castiach dna? Prip. najde sa tu nejaka, ako ja? Lebo uz dneska stracam i poslednu nadej 😢. Prve spinenie bolo v stredu (17.4.), ale len 1x na papieri. To som si povedala OK. Ked sa to opakovala aj v stvrtok (18.4.), trvalo to uz 2 hodky, tak som volala gynekologicke. Ta len, ze to je skoro, aby nieco robili (nakolko podla MS by som mohla byt len medzi 5tt-6tt), ze si mam kupit len Ascorutin (3x2denne). No a v piatok to uz trvalo cely den. Trpla som, ale na pohotovost som nebezala, kedze bolesti som nemala. No ale ked som zas spinila aj v sobotu rano, sli sme na pohotovost. Tam som sa zial nic nove nedozvedela - krvacanie nevidela, a zatial bol len gestac.vak 6mm. Dokonca sa vyjadrila, ze by to mohol byt MA, ale, ze nevie, moze to byt aj mala modrinka, ktora krvaca, ze tazko sa jej vyjadruje, kedze ma predtym nevidela. Predpisala este aspon Utrogestan - rano a vecer. V nedelu som spinila len doobeda, farby doteraz boli ruzova, ruzovo-hneda. No ale dnes rano uz aj jasna cervena krv bez bolesti a uz som potrebovala aj vlozku (doteraz to bolo len na toal.papieri po potrebe, nepotrebovala som vlozky). Takze ak sa tu najde niekto, kto spinil rovnako, pls.dopadlo Vam to i napriek tomu dobre alebo ste potratili? Uz som spekulovala, ci to nemoze byt v termine menstruacie - ak by som nebola tehotna, mala by prist medzi stvrtkom - nedelou (25.4-28.4.)

apip42
22. apr 2019

@evelyns tazko takto povedat, ja som spinila 3 tyzdne pravidelne vzdy len vecer kazdy den, potom mesiac klud a potom opat len vecer raz.. moze to byt hematom ale aj nieco ine🤷🏼‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre