Krvácanie v 9. týždni

siusen123
10. jún 2022

Ahojte...prišla som si tu po radu už som zúfala a neštastná...krvacam jasnou krvou,beriem progestanelle 200mg prv len rano a ked som začala aj večer začalo to neviem či z toho alebo nie...včera som bola u dokt.a všetko vraj vyzerá dobre teraz mam brať 3krát denne ..ak rano idem na wc po tabletke par hodin furt krv ...som sa pytala dokt či z tých tabletiek vraj určite nie neviem čo robiť...

terez246
10. jún 2022

@siusen123 Ja som to mala v 13. týždni asi 2-3 dni a všetko dobre dopadlo. Rodila som 41+4, zdravé dievčatko. Nikto mi nepovedal, čo krvácanie spôsobilo. Takže pokoj. Ak je na sone všetko ok, občas sa to stáva. 😊

stanka2612
10. jún 2022

@siusen123 nenechali ťa v nemocnici? Ja som tak s krvácaním ležala aj v piatom a aj siedmom týždni. Tiež bolo všetko v poriadku potom nakoniec a mám už zdravú päť mesačnú dcérku. Držím ti palce, hlavne lež a nenamahaj sa. Ja som až do 16tt mala prisny kľud na lôžku

siusen123
autor
10. jún 2022

@stanka2612 dokt mi povedala že mala by som isť do nemocnici ale že aj tak mi tam nič neurobia ležať môžem aj doma a tabletky tak tiež beriem,tak neviem...ďakujem vám

stanka2612
10. jún 2022

@siusen123 aha, lebo mne tam dávali aj nejaké injekcie a infuzky na udržanie plodu. Plus som brala progesterón, ale orálne, nie vaginálne, lebo že s krvou by sa odplavil.

ivka21
10. jún 2022

@siusen123 viem je to hrozne ja som tak pri prvom krvacala strašne som sa zľakla išla ma gyn pohotovosť myslím ze som bola 8 týždni, dali mi injekcie na zastavenie krvácania a tiež som čakala ze to prejde a veru neprešlo krvacala som este tuším týždeň a potom to prestalo a tiež mam zdravého synčeka.

lejluska
10. jún 2022

Mňa si s krvácaním taktiež nechali v nemocnici, na infúzie...mala som to 3x vždy v 7tt..1x to nedopadlo dobre žiaľ...ale 2x som krvácala, v tom poslednom tehotenstve dokonca masívne, jasnou červenou krvou a mám zdravých synov...
Držím palce ❤️

mirulka167
10. jún 2022

@siusen123 ahoj, aj ja som silno krvacala na zaciatku niekolko krat. Bol to hrozny strach😞 Vzdy som prisla na pohotovost, zufala a pripravena na najhorsie. Vsetko ale dobre dopadlo a malá ma uz 9 mesiacov🙂 Najprv som zrejme krvacala koli cyste, ktora bola zistena hned na zaciatku teh. a ktora sa rozpustila/vstrebala/praskla(neviem presne) a neskor, ze mohlo ist o prasknutu zilku/cievku z toho ako sa roztahovala maternica. Dlho som uzivala liek-duphostan myslim sa to volalo🤔 Pokial ti lekar vravi, ze je vsetko ok, tak si myslim, ze mu mozes verit🙂

christina312
11. jún 2022

@siusen123 tiez som krvácala ☺️skoro dva týždne aj veľmi veľa aj menej..mala som hematóm,na prvý krát keď som prišla na pohotovosť ho nebolo vidieť 😔

christina312
11. jún 2022

@christina312 a zatiaľ všetko dobre☺️som v 26 tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre