Krvácanie v 8. týždni

viktoriasekerkova
10. jún 2024

Ahojte baby už som raz potratila. Vcera vecer keď som sa utrela na wc videla som vačsie množstvo krvi hneď ráno som išla na pohotovost kde mi povedali že je všetko okej vidia akciu srduečka a spinenie ziadne teraz večer zase malí kusok krvy fakt minimum mate niektorá skusenosť mam aj hematom mi povedala dr

sterbulka
10. jún 2024

@viktoriasekerkova ja som zacala krvacat na zaciatku 4mesiaca..isli zo mna hrudy krvy,velke ako palec...moj dr mal dovolenku,bola som 3x v tyzdni na pohotovosti,kazdy den som revala jak tur,lebo vsade lekari pisali zacinajuci potrat...nikto nic vsak nevidel,vsetko ok...tak som googlila a vyzeralo to na zly vyvoj placenty...tak som isla na pn,mala kludovy rezim(aj ked mi uz psychika zlyhavala),ale poviem ti,moj zacinajuci potrat ma uz dva a pol mesiaca a je to usmiate krasne zdrave dievcatko..ono na to lieky niesu,matka priroda zariadi,aby to bolo presne tak,ako ma...aj ja som predtym 2xpotratila

dadka1997
11. jún 2024

@viktoriasekerkova a lieky ti ziadne nenasadili ? Chod k dr znovu, alebo rovno na pohotovosť

viktoriasekerkova
autor
11. jún 2024

@sterbulka ja som raz potratila tak som zvedava

viktoriasekerkova
autor
11. jún 2024

@dadka1997 ano mam progestenalle a kyselinu listovu

sterbulka
11. jún 2024

@viktoriasekerkova treba mysliet pozitivne,drzim silno palceky,my sme cakali 4roky na nasu princeznu

viktoriasekerkova
autor
11. jún 2024

@sterbulka ďakujem ❤️ dufam to bude dobré dnes rano som zase zašpinila ale len na papieri tak uvidim . Budem volať svojej dr. Ze čo a ako lebo už sa niekedy citim ako paranoidna ale keď som už prišla o babatko tak sa bojim

3petka
11. jún 2024

@viktoriasekerkova ja som pri druhom začala krvácať v 10 týždni ale to bolo že mega. Už som myslela že nič z toho nebude lebo som pred tým mala 2 krát presne toto iste ale v skoršom týždni. Na pohotovosti našťastie všetko v poriadku dali mi nejakú injekciu kludovy režim. A mám teraz krásneho ročného syna.
Tak len pozitívne myslenie a klud. Drzim paluchy

katzed
11. jún 2024

@viktoriasekerkova ja som silno krvacala od 8 týždňa, dali mi duphaston, kludovy režim, každý týždeň kontrola, vždy som išla s tým, že koniec, cca v 12 týždni sa to ukludnilo a syn má už 10 rokov 😉 držím palce 😉

viktoriasekerkova
autor
11. jún 2024

@katzed ďakujem mne na pohotovosti povedali že aj keby je to zacinajuci potrat oni s tym nemaju co spravit ze mi mozu max spraviť sono … budem volať svojej dr dnes a uvidim

viktoriasekerkova
autor
11. jún 2024

@3petka ďakujem aspoň nejake povzbudenie

karamelka1234
11. jún 2024

@viktoriasekerkova ascorutin je na spevnenie ciev ten sa tiež užíva v tehotenstve pri krvácaní mne pomohlo plus progestanelle

dadka1997
11. jún 2024

@karamelka1234 aj ja som brala pri prvom a neboj sa nič hlavne mysli pozitivne, oddychuj doma 😊 drzim palce

marcela199
11. jún 2024

Ja som o prve babo prisla zamlcanym potratom, priznaky som mala aj ked babo uz nezilo, zistili sme to az na kontrole. Teraz v tomto tehotenstve druhom som zas casto krvacala a tiez som mala hematon, stale som krvacala z neho, v 12tt sa cely vyplavil nebrala som žiadne lieky( na pohotovodti mi dali ascorutin no ten mi moja lekarka hneď zrušila lebo vraj sposobuje choroby plodu) mala som len kludovy režim. Aktualne som 27tt a vsetko v poriadku,od kedy sa vyplavil hematon som nekrvacala ani raz. Ale vždy s každym krvacanim som išla na pohotovosť a stale ma ubezpečili že dobre že som prišla a poriadne skontrolovali. Treba len veriť že toto babo je silnejšie a udrži sa❤️ prajem veľa šťastia❤️

viktoriasekerkova
autor
11. jún 2024

@marcela199 dakujem veľmi pekne 😊❤️

viktoriasekerkova
autor
11. jún 2024

@karamelka1234 progestenalle 200mg mam aj ja

karamelka1234
11. jún 2024

@viktoriasekerkova ascorutin sa dá voľné kúpiť 3×1 tabletka a keď prestanete krvcat tak potom 2×1 aspoň 4 tyzdne potom..aspoň ja som tak brala a ziadne krvácanie už sa neopakovalo

karamelka1234
11. jún 2024

@viktoriasekerkova a progestanelle som brala rano večer 200 a vkladala som si to..ma lepšie účinky a nezaťažuje žalúdok

viktoriasekerkova
autor
12. jún 2024

@karamelka1234 ano aj ja si vkladam už 2 krat denne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre