Krvácanie v 8. týždni

lellla
20. okt 2020

Ahojte prosím súrne ...som v 8tt a teeeraz som bola na wc a keď doma a utierka mala som krv na toaletnom papieri..nie veľa ale je to ako výtok s krvou pekná ružová...včera sme s manželom mali sex ...môže to byť spôsobené tým alebo mám ísť radšej na pohotovosť ? Ja som toto nezažila tak sa boj.vdaka

mayka730
20. okt 2020

@lellla je to bohužiaľ teraz všetko o "prirode" mala som to iste išla som na pohotovost , nasadil mi ascorutine a magnezium ..na voľný predaj ..chvalabohu nebolo to nič ,u niekoho je to v tehu úplne normalne..možno len ti praskla cievka ale pre istotu sa daj skontrolovať .držím prsty

mayka730
20. okt 2020

@lellla ak by to bolo sexom myslím ze by si to mala uz hned vcera po styku...

raddkka
20. okt 2020

Určite bežte na pohotovosť. Nemusí to nič byť a v podstate nič veľké nevedia urobiť, ale môžu dať lieky na podporu a aspoň si to nebudete vyčítať. Keď si spomeniem na bezmocnosť, ktorú som cítila v nemocnici, keď sa zo mňa vyvalila krv, bola som rada, že som tam na pozorovaní a nie doma, lebo by som sa zbláznila od strachu, než by sme prišli na pohotovosť

lellla
autor
20. okt 2020

Ako dievčatá neviem či mám naozaj robiť paniku..začalo ma trošku bolieť brucho ale nič extra ..aj ten výtok no takto bola s.na wcku druhý krát a bolo už len úplne máličko tak neviem či sa ozaj báť..čítala som si že to môže byť normálne...počkám ešte chvíľu a ak do ďalšej navstevy wc ešte objavím niečo alebo má.bude bolieť brucho tak radšej pôjdem nech ma pozrú ...ja nemôžem ísť že hneď teraz lebo by som nemala kam dať malého 🤦 bože sme vyplašený a možnože zbytocnost

mayka730
20. okt 2020

@lellla ak máš bolesti urcite chod. Tak isto som stresovala ja ale sam doktor mi povedal ze u niekoho to je priznak normálneho zdravého tehu a u niekoho ten najhorší scenár ved vieme...) myslím ze na utz uz bude vidno akciu srdiečka tak doktor ti určite pomôže

lellla
autor
20. okt 2020

@mayka730 ja som.bola v piatok na utz a akcia srdiečka už bola..povedal.vtedy de že v sérii v poriadku...ďakujem ti asi naozaj radšej pôjdem na pohotovosť lebo by som ani nezaspala

mayka730
20. okt 2020

@lellla urcite pre pokoj v duši chod, drzim moc prsty verím ze to bude ok,daj vedieť potom .(V tehotenstve lepšie ist stokrát ako raz a neskoro )

lellla
autor
20. okt 2020

@mayka730 ďakujem určite dám.vediet ako som dopadla .

cookie29
21. okt 2020

Po sexe alebo po endovaginalnom sone to môže byt normálne do 48hod. Samozrejme takto cez internet Ti nikto nemôže zaručiť že to je sexom a že je všetko v poriadku. Držím palce 🍀

lellla
autor
21. okt 2020

Tak večer to ustúpilo a keďže som nemala sme nechať syna tak som počkala do rána ..ráno som volala sestričke povedala mi že dr dnes nerobí ale objednala má na zajtra..ale vrva Ela mi že sa nemusím obávať že väčšinou je to buď že sa tvorí placenta alebo že to byvava v období keď by som mala mať menštruáciu ....

keithy
21. okt 2020

@lellla uvidíš, ja som to tiež mala pri prvom, krvácanie po styku a musela som mať kľud na lôžku, duphaston a zákaz sexu do skončeného 12tt lebo som mala odlúčenie na placente. Držím palce, ale mala si ísť asi hneď s tým ju dr.

zuzkalujza
21. okt 2020

@lellla no nečakal by som a išla by som už dnes. Nemusí to nič znamenať, ale mne presne takto začal potrat. Nechcem ťa strašiť, no pre tvoj kľud by som to riešila, nech si nemusíš potom nič vyčítať.

lellla
autor
21. okt 2020

@zuzkalujza ďakujem pekne za reakciu ....mne to dneska prešlo tak preto to neriešim skorej...nechcem.zbytocne stresovať ...čo sa má stať sa stane ...ale.dufam že bude všetko v poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre