Krvácanie v 7. týždni

nelka12323
17. júl 2020

Ahoj, dnes poobede som začala krvácať, teda som s tým bežala hneď na pohotovosť, kde mi povedali ze bábätko je okay srdiečko bije. Nechali si ma v nemocnici na pozorovaní, dali mi injekcie na stlmenie krvácania atď. Bolesti nemám, len že sa chcem spýtať taký mierne divný pocit akoby taky ľahký tlak v krížoch a podbrušku až na stehná je normálny? Sestričky tu stoja za nič.

nesssa23
17. júl 2020

@nelka12323 ahoj to isté som mala ja. Nemusíš sa báť všetko bude v poriadku. Zle by bolo keby si začala veľmi krvácať a mala bolesti. Niekedy to býva že krvácas ja som krvacala každú chvíľu a úspešne sme to zvládli do termínu

nelka12323
autor
17. júl 2020

@nesssa23 si ma potešila, v kľude môžem ísť spať.. Takže ten pocit akoby tak pri menštruácii je v poriadku však? Ja som už cez jeden potrat prešla pred rokom presne.. Tak mám strach a neverím ani lekárom

maciatkolulu
17. júl 2020

@nelka12323 nemala si mat v tomto čase menzes? Ja som mala úplne jemne krvácanie, skôr také hnedé, vraj to sa ešte telo"spamatavalo"ze mal byť menzes a vlastne nwtreba🙄držím palce, nech je všetko ok

lauriema
17. júl 2020

@nelka12323 Ahoj aj ja som to mala a primar povedal ze stres to len zhoršuje že sa mám ukludnit. Tak nádych a výdych 😘Neboj sa ničoho teš sa na babetko daj si cokoladku a bez spinkať. Tehotné už majú dávno spat v takom case😀😀😀

nelka12323
autor
17. júl 2020

@lauriema čokoládku mi priateľ zabudol😂 hlavne že celú skriňu sem doniesol 😂 a teraz myslím len na čokoládu 😂😂

lauriema
17. júl 2020

@nelka12323 ach jaaaaj tak ja ti prinesiem 😀Viem co je to chuť na niečo v tehu😀Sup, šup spinkať už Dobrú noc

deti95060810
17. júl 2020

ja som pri jednom tehu krvácala niekoľkokrát a to dokonca masívne. Bola som niekoľkokrát aj v nemocnici. Dieťa sa narodilo dokonca v termíne....

lienka.7
17. júl 2020

@nelka12323 ascorutin tusim na to som ja brala... od zaciatku az do konca pomaly. Tiez som niekedy krvacala... najhorsi je stres., stres a zase len stres. Cize pokoj, drzim ti prsteky 👍👍👍👍

zuzka565
18. júl 2020

Ja som síce už v 12tt ale som vo štvrtok začala kus spinit a v piatok ráno som mala jasno červenú krv. Tak som išla na pohotovosť. Dr ma vyšetroval fakt precizne. Babo je Chvála Bohu ok pekne zodpovedá danému týždňu, hýbalo sa, srdiečko bilo. Povedal mi Dr že buď to krvácanie mam z myomu ktorý mi našiel na maternici alebo z toho ze ako rastie placenta tak mi praskla nejaká cievka. Ešte som mu spomenula ze som počítala že teraz by som mala mat plus mínus dva dni menzes. Tak povedal ze môže byt aj z toho to krvácanie. Aj moja mamina to mal so mnou.

patrissia1467
11. okt 2020

Dobré ránko ženy , potrebujem od vás malu radu 🙂 ak teda mi pomôžete , som 7 tt tehotenstvá , začala sa špiniť a po špineni krvácať ako normálny menzes nič ma nebolí ani brucho ani žiadne bolestný nemám . Vo štvrtok som šla k svojmu gyn, a ten má vyšetril povedal mi aby som šla do nemocnice ležať lebo že mi hrozí potrat tak ma vypísal do nemocnice aby mi to uzdrziavali, a predstavte si že som do tej nemocnice šla zadarmo oni ma neprijali , povedali mi , že oni to zachraňovať nebudú že je to ešte malé aako fazuľka a aoni sa stým hrať nejdú , a povedali že ak budem krvácať ako Hron tak si mám zavolať záchranku , a do teráz krvácam neprepisal mi žiadne tabletky .. povedal mi že ak nemám bolesty tak sa nemám stresovať .. mal tu niekto takýto prípad ? 🙂

blanka1011
11. okt 2020

@patrissia1467 hned by som sa isla stazovat alebo sadla si ze nech ma okamzite prijmu a ja neodidem...to co je uz za pristup

patrissia1467
11. okt 2020

@blanka1011 ja už neviem čo mám robiť , či ísť do inej nemocnice alebo čo fakt už neviem už som na končí svojich síl :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre