Krvácanie v 6. týždni

Ahojte dievcata, ma niektora podobnu skusenost? Aktualne som 5+5, pred tyzdnom gyn videla na ultrazvuku plodovy vak, ale tym ze mam velky myom tak mi nevedela nic blizsie zatial urcit (samozrejme je este velmi skoro). Doteraz som mala sem tam rano nevolnosti, ked dlhsie nejem tak mi je zle ale inak zatial vsetko ok. Vcera v noci sme mali s manzelom sex (1x co som tehotna) a hned po sexe som si nasla vela jasnocervenej krvi... prelakla som sa a bezala o 1 rano na pohotovost... vsetko ok, asi praskla cievka... mam nasadeny duphason + ascorutin.. vcera som bola uz 5+4 a tento gyn na pohotovosti tiez vidiel len gestacny vak, nevedel tiez blizsie urcit ci uz tam mam embryjko kedze dost tomu branil myom (ma 8cm)... cize po tyzdni identicky zaver z ultrazzvuku.. nevedel ani potvrdit ani vylucit ze tam nieco je.. vraj dutinka vyzera pekne ale to bolo vsetko.. pri tom celom som sa uplne zabudla spytat ci tam vidi zltkovy vak... ale asi keby tam bol tak mi povie, ci? Som taka nesvoja z toho.. aj dnes doobedu som este mala kusok tmavocervenej krvi.. bolesti nemam... najblizsia kontrola az 17.4., kde by uz teda malo byt embryjko aj srdiecko..ale od vcera ma prepadol strach ci tam vobec vnutri nieco bude... viem ze je este skoro ale aj tak mam strach... ma niekto podobnu skusenost? Vdaka 🙂 vsetkym tehulkam drzim prsty nech to dame do uspesneho konca❤️

ivkav5
2. apr 2024

@buduca_mamicka007 ahojky, držim veľmi palce, ja ťa upokojím, ja mám rovnakú skúsenosť 🙂
Špinenie v 6tt na druhý deň po styku, utekala som do nemocnice, tam mi povedali, že je ešte skoro, že nech počkám k svojej gyn. (mala som termín o týždeň)…na druhý deň som vstala a zo špinenia už krvácanie…šla som zas na urgent, tam mi nedali moc dobrý záver, že nič nevidia, doktor bol totálne arogantný a necitlivý, napísal záver MA 🙄 samozrejme som plakala, že to dopadlo zle…zmierená s najhorším..zrazu to prestalo..prešiel týždeň šla som k svojej s tým, že asi nič z toho a ona mi na to, že krásne bije srdiečko a všetko v poriadku ❤️ som 34.tt aktuálne 🙂

cookie29
2. apr 2024

Spinenie po styky/ endovaginalnom sone a pod su bezne veci. Rozumiem, ze stresujes, ale je este prilis zavcasu nieco vidiet. A nechcem Ti davat falosne nadeje, mam za sebou krvacania, co skoncili MA, ukazkove tehotenstvo z ktoreho sa vyklula anembryomola a aj krvacanie ako niagarske vodopady a drobcek uz bude mat 3 roky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre