Krvácanie v 6. týždni

dianka997
10. feb 2023

Krvacam od včera bola som u gyn nasadila mi duphaston zdá sa mi to už menej ...no úplne ma bolí pišulka a kríže ako pri menštruácii ... bruško má neboli... stretli ste sa s tým ? Na kontrolu idem v Stredu ...pondelok na ultrazvuk bolo všetko fajn no bábätko ešte maličké ...

sunshine_18
10. feb 2023

@dianka997 kludový režim a nasad si ešte ascorutin, vyložiť nohy, nezdvíhat ťažké veci atď..

floki1994
10. feb 2023

@dianka997 oddych, magnezko este...vela pit ..ono to je take 50:50 tie prve tyzdne...drzim palce nech sa malinke udrzi 🙂

tyrkysova_kobyla
10. feb 2023

@dianka997 bolesti su normalne v 1. trimestri aj bez krvacania, maternica pracuje

deti95060810
10. feb 2023

ty si nevieš vyjadrovať normálnejšie? pišulka? však to je pohlavie...

dianka997
autor
10. feb 2023

@deti95060810 neviem každý kto mi odpovedal má chápe

tyrkysova_kobyla
10. feb 2023

@dianka997 chape, ale suhlasim s @deti95060810, v dospelej spolocnosti by sa mal clovek tak aj vyjadrovat

dianka997
autor
11. feb 2023

Bola som na pohotovosti stále krvácam no záver zadržaný potrat týždeň 6+1 ...už asi nemám dúfať v zázrak že

evickuska
13. feb 2023

@tyrkysova_kobyla radsej takto ako napisat vagina, dolezite je si tu radit nie napravat vyjadrovanie, ci?

tyrkysova_kobyla
13. feb 2023

@evickuska radsej vagina, je to normalny termin uvadzany v literature. Aj doktor sa ma pyta na vaginu a nie na pisulku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre