Krvácanie v 5. týždni

simka12345
17. feb 2022

Ahojte, davnejsie som písala že mi vyšiel pozitívny test. Kedže som pracovne zahranicí idem sa vrátit až piatok nemohla som si potvrdiť tehu u lekára .
Mala by som byt cca v 5 tt. A včera som krvácala jasnočervenú krv . Dnes nie bolo to pár hodín.
Žiadne príznaky tehotenstva nemám do teraz . Co to môže byť.?

diamond007
17. feb 2022

@simka12345 hocičo. ,,Plod,, sa možno neudržal, možno áno. To nevieme.

sirka9
17. feb 2022

@simka12345 mohol ti prasknut hematom. presne to som mala v 5 tyzdni. utekala som na pohotovost s krvacanim. nastastie malicke bolo v poriadku a slecna ma uz dva mesiace. moze to byt vselico. urcite chod k lekarovi ked budes moct aby ta skontroloval. prvy trimester je vzdy bud alebo. ako mne bolo povedane, ak je dietatko zdrave prezije aj krvacanie. ak nie je, tak nepomoze nic. drzim palce aby bolo vsetko ok. a k tym priznakom, ja som nemala ziadne pocas celeho tehotenstva. keby mi nerastlo brusko ( ktore som aj v 9 mesiaci mala velke asi ako slivku 🤣) a nechodila na uzv, ani neviem, ze som v tom. ale aj to je individualne. kazda to ma inak

ankare
17. feb 2022

@simka12345 držím palce!

martina1201
17. feb 2022

@simka12345 takto ťažko odpovedať. Môže to byť aj niečo zle aj sa nič nemusí diať...... Múdrejšia budeš po návrate a návšteve lekára. Zatiaľ sa neznervoznuj a snaž sa oddychovať a nenamahat sa. Držím palce aby bolo všetko v poriadku.....

nuci616
17. feb 2022

No to je ťažko povedať, najlepšie je ísť čím skôr k lekárovi nech ti povie že áno je to ok si tehotná a nič sa nedeje. Alebo sa plod neudržal no. Držím palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre