Krvácanie v 16. týždni

kssssd779
2. apr 2022

Ahojte zienky. Chcem sa spýtať. Mala som s priateľom sex a všimol si je kus krvavý, keď som sa dole utrela bolo to skôr také ružovo-červené. Nie sýto červené ako pravá krv. Veľmi sa zľakol, že urobil niečo čo nemal alebo niečo.
Viete mi povedať čo to môže byť a či to je nebezpečne? Trvalo to len chvíľu, utrela som sa isla som na vecko tam ešte kus, potom ked som sa utrela na WC ta “krv” bola taká hnedsia. A potom už nič.

54tinka54
2. apr 2022

@kssssd779 ak nebudeš viac krvácať tak by som nerobila paniku.. žena je v tehotenstve tam dole viac prekrvená, pravdepodobne ti len praskla nejaká žilka.. mne sa to tiež stalo

nika_val
2. apr 2022

To že ráno behneš svojej dr alebo na pohotovosť ti neuškodí a aspoň budeš mať istotu a klud.
Môže to niečo znamenať aj nemusí. Radšej ísť 100krat na kontrolu zbytočne ako 1krat neskoro. 🙂

kssssd779
autor
2. apr 2022

@nika_val som objednaná na utorok preto sa pýtam zatiaľ tu, hlavnou pointou to dať sem, bolo ukľudniť priateľa 😄

kssssd779
autor
2. apr 2022

@54tinka54 ďakujem za odpoved , bolo to len počas sexu, inak nie, potom na druhý deň sme skúsili zas len počas a prestalo

nika_val
3. apr 2022

@kssssd779 ja to chápem ja keď som mala nejaky problem v tehu tiez som písala sem aby som mala nejaký dôkaz toho pred priatelom že je to okej..
Len niekedy ti aj 1000 žien môže napisat že to okej je, a ked neskor zistiš že to nahodou okej nebolo budeš si vyčítať že prečo si vtedy nešla radšej k dr ale dala si reči žien na koníku..
Nechcem ťa strašiť, ani ti priať aby to bolo niečo zlé ale ver mi dnes by som tiež radšej išla na tu pohotovosť v noci a nie až na druhy deň ako som urobila 🙁

leuska1991
3. apr 2022

@kssssd779 netreba nic podcenovat,ja uz by som bola na pohotovosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre