Krvácanie v 14. týždni

basszabik
26. mar 2023

Ahojte som v 14tt včera som začala krvácať samozrejme sme išli hneď na pohotovosť tam som dostala 2 injekcie na zastavenie plus ascurtin, progestenalle a dycinone 500. Mám aj hematon 25x30cm a nariadení kludovy režim.
Prosím mali ste niektorá toto podobne a všetko dobre dopadlo ? Ďakujem

cookie29
26. mar 2023

Mala a dopadlo dobre. Ale ono je to vždy pol na pol a záleží kde je hematóm. Držím palce

majamat
26. mar 2023

@basszabik ja sice nei, ale viem, ze su zienky, ktore to tak mali.,
v priebehu tehu sa niekedy narusi cievka a zakrvaca. preto moze krvacat a aj sa vytvori hematom. dolezite je, ako blizko babatka je, ako zasahuje do jeho poblaov a pod. hematoms a moze vstrebat, ci moze vytiect.
poznala som tehulku, co bola 3x s krvacanim v nemocke. dokonca potratila jedno babo z dvojiciek. drohe prezilo a teraz je z nej stastna maminka.

basszabik
autor
26. mar 2023

@cookie29 ďakujem veľmi pekne 🍀

sella38
26. mar 2023

ja som masivne krvacala v 20tt, v 24tt a v 37tt. Maly sa narodil zdravy v 37tt 🙂 Drzim palce.

basszabik
autor
26. mar 2023

@sella38 ďakujem dúfam že to bude aj moj prípad 🙂

sovicatko
27. mar 2023

@basszabik ahoj sme na tom dosť podobne....som.15tt....už 2x nemocnica...a aj dnes som zakrvacala v noci...

basszabik
autor
27. mar 2023

@sovicatko to má mrzí ja to mám tak isto stále zajtra idem svojej gynekologičke. A inak sa cítiš ako máš aj bolesti ?

sovicatko
27. mar 2023

@basszabik nemám žiadne bolesti práveže bábätko aj v piatok si tancovalo v brušku spokojné....aj dnes sa idem ukázať ďalšiemu doktorovi....ale ja už som z toho fakt na nervy ze takéto krvacanie pocas tehu som nečakala.
Mam tam aj hematom,kt sa mi od 13.3 zmenšil....aj placenta sa im zdala nižšie...od.7.3 skoro len ležím, som pn, beriem dicynone do zadku ráno večer, duphaston ráno obed večer, utrogestan ráno večer, femibion...
Snažím sa byt vklude, ale hlava niekedy je už zúfalá,....snažím sa to vždy seknut tak ze si pozriem alebo vypočujem niečo pričom sa odreagujem.
Ale potom zas príde takáto noc kedy 3oje nohavičky vymením a 8 vložiek:(((

basszabik
autor
27. mar 2023

@sovicatko poznám tvoje pocity ja som PN od 10.2 s tým že ako mi bolo potvrdené tehotenstvo som stále na PN najskôr len koli hematómu potom sa pridružilo aj spinenie a neskôr aj krvácanie s tým že som skončila na pohotovosti babo bolo tak isto v poriadku. Potom sa hematóm zmenšil a následne tento víkend opäť krvácanie a hematóm 25x30mm. Ja mám ten progestenalle, ascurtin a dycinone 500. Zajtra mám ráno tiež kontrolu u mojej dr s tým že by sme malo robiť genetické testy. Informovala som sa aj u známej ktorá pracuje na gynekológii a povedala že je to vraj viac ako bežne a vo väčšine mamičky donosia zdravé babo tak dúfam že to bude aj nás prípad. Držím palce a prajem veľa síl 🍀

sovicatko
27. mar 2023

@basszabik rovnako prajem všetko dobré a hlavne nech si ty a babo v poriadku.🍀🍀🍀
Mne dnes kontrola dopadla tak, že babo je v poriadku, ale zas sa hematom zväčšil na 4x2....tak, že to krvacanie mam ocakavat....lepšie ocakavat ako stále nevedieť že z.coho a prečo🙂

basszabik
autor
28. mar 2023

@sovicatko Dakujem rovnako prajem aj vám aby ste boli obaja v poriadku 🍀moja kontrola dopadla tak že tak isto hematóm 3x2 plus kontrola protilátok a keďže mám B rh negativ a muž je 0+ budem musieť chodiť na injekcie

najulka
26. apr 2023

@sovicatko ja mám rovnaky problém krvacanie hematom hospitalizacia, 15tt prosím ta ako sa to tebe vyvíja zatiaľ, som z toho veľmi smutná.

najulka
1. máj 2023

@basszabik mám rovnaký problém krvácanie 15tt, prosím ťa ako sa to tebe vyvijalo?

basszabik
autor
1. máj 2023

@najulka ahoj tak ja som momentálne 18+4tt momentálne mesiac bez krvácania našťastie…ale hematom mám stále 24x18mm s tým že som stále PN kludovy režim plus sledovaná na protilátky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre