Krvácanie v 12. týždni

mika1209
14. sep 2021

Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa Vám stalo niečo podobné. V 12tt 1 som bez dôvodne začala krvácať, úplne bez bolesti. Na pohotovosti nič nezistili, dali mi injekcie na zastavenie, babo úplne v poriadku. O dva dni som bola u svojho lekára, ktorý taktiež nevedel prečo som krvacala a vypísal ma na PN. Krvácanie našťastie prestalo, ale do dnes (je to necelý týždeň) mam hlien zafarbeny do hneda. Užívam progestenalle. Stalo vám niečo také tiež a bolo všetko v poriadku?

ikonica
14. sep 2021

Nemali ste niekedy v tom case tutumutu? Mozno podrazdeny krcek...

adkalu
14. sep 2021

@mika1209 stalo, mala som hematom, hnedá krv je stara, vyplavuje sa, tak mi vraveli Dr. Mam nádherné dieťatko, good luck🍀

bagre
14. sep 2021

mne sa nestalo /nedopadlo to dobre/ , ale sú ženy ktorým áno, a majú doma drobca... Ten hlien je ešte z krvi, ale už nie je čerstvá. Tak len brať lieky a byť v kľude... ❤

majah212
14. sep 2021

ano mne sa to stavalo pocas celeho tehotenstva /krvacala som, spinila som, - dovod nikto nezistil, proste niekto cele tehotenstvo spiní a je to ok/ sex som mala zakazany, vzdy to zhodnotili ze je vsetko ok, len mohla prasknut cievka a pod. (sice mne to na psychike nepridalo) Tehotenstvo dopadlo dobre, porodila som den pred terminom

domci26
14. sep 2021

@mika1209 ja som to mala tiež v 12.týždni a bolo to kvôli sexu, na pohotovosti mi povedali žiadny sex aspoň pár dní a pichli injekciu 🙂 mám zdravé 3 ročné dievčatko 🍀

luci_ba
14. sep 2021

@mika1209 každé tehotenstvo je ine, niektoré krvacaju viac krát počas tehu a sú ok, niektore len spinia a uz je koniec. Drzim palce nech si ten prvy pripad 🍀

lalilla
6. júl 2024

@majah212 aj si vzdy isla na pohotovost ci k lekarovi ked si mala spinenie ci krv?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre