Krvácanie a špinenie v tehotenstve

3. jan 2024

Ahojte dievčatá,
mali ste niektorá v tehotenstve špinenie a krvácanie? Ja s tým mám problém od 12tt, kedy išlo o krvácanie a následne špinenie z maternice (drobný hematóm)... V 19tt sa to zopakovalo, tentokrát mi na pohotovosti zistili ektropium krčka maternice. Teraz som v 23tt a dnes som mam zas trochu krvavý výtok. Mali ste s tým niektorá problém v tehotenstve? Ak áno, utekali ste zakaždým k dr alebo na pohotovosť? A asi najdôležitejšia otázka, donosili ste zdravé bábätko?

nikol789
3. jan 2024

Ja som prvý krat potratila, takze druhe tehotenstvo bolo prr mna psychicky velmi náročné...
Raz som začala krvácať, bol to hematon, utekala som k dr, druhy krat v noci utekala som na pohotovost...
Proste bola som opatrna.
Radsej ist ako neísť a ľutovať

A ano, mala sa narodila zdrava a všetko uz bolo do konca v poriadku

sofia1979
3. jan 2024

Moja segra to mala v druhom tehu museli jej niečo robiť na krčku aby nekrvacala nejaký zákrok neviem ako sa to odborne volá resp. si neviem spomenúť

lucia7933
3. jan 2024

neberies nahodou aj lieky na riedenie krvi?

autor
3. jan 2024

@lucia7933 nie neberiem ... Len progesterón a magnézium

sella38
3. jan 2024

Mala, ale ja som mala problemy s placentou, takze ano, zakazdym som musela ist do nemocnice.

lucia7933
3. jan 2024

tak nic,lebo ja som tiez krvacala uz 2x v priebehu mesiaca ale u mna to sposobuju asi tie lieky

autor
3. jan 2024

Dievčatá ďakujem... Idem pre istotu na pohotovost

lucia7933
3. jan 2024

urcite chod, radsej zbytocne ako neskoro, ja sa tym riadim tiez a ked je krvavy vytok tak idem vzdy

lucia7933
3. jan 2024

drzim ti palce, aby bolo vsetko OK🙏

autor
3. jan 2024

@lucia7933 ďakujem 🙂

kiki68
3. jan 2024

Co ja viem tak pd 20tt vzdy pohotovost, tam uz nemaju byt tieto krvacania vraj. U mna bol dlho nasadeny utrogestan.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre