Krvácajúci hemoroid

samantha185
27. júl 2013

Ahojte.. pred par dnami som tu pisala, ze sa mi vytlacil hemoroid. Bola som u lekara , pozrel mi to, ze je to len podrazdene. Predpisal mi tabletky detralex a v lekarni som si kupila mast Avenoc. Bolesti prestali, uz to zaboli fakt len sem tam, ale dnes rano som si nasla na vlozke krv, a ked som sa na neho pozrela tak som tam mala krvavu chrastu, takze praskol...
Mali ste to? zahojilo sa vam to ?

tajka1986
27. júl 2013

Malo by sa ti to zahojiť, pri stolici sa snaž nie velmi nasilu, ked treba ešte natieraj 🙂 A papaj viac ovocia a zeleniny, obmedz sladké, mne to tiež potom postupne prešlo aj bez liekov :D aj keď je pravda, že mne nekrvácal

cecil36
27. júl 2013

topka na taketo veci je zinkova mast, ovela lepsia ako maste na hemoroidy, lepsia ako bepanthen. Hoji rychlo. Vyskusaj, ved to stoji cca 2 eura. 😉

samantha185
autor
27. júl 2013

Ja uz som sa tak tesila ze je to lepsie, a ked som dnes videla tu krv tak sa bojim ze co s tym teraz :(

@cecil36

cecil36
27. júl 2013

@samantha185 skus naozaj tu zinkovu, ja som mala tiez problemy, vyskusala vsetko od budobej kory, cez cipky, maste. Pomohla az ta zinkova. Pri toalete pouzivaj iba vlhcene vcerkovky a 3x denne tu zinkovu mast.

samantha185
autor
27. júl 2013

@cecil36 dobre pojdem si ju kupit, dakujem 🙂

samantha185
autor
27. júl 2013

@cecil36 este jedna vec, mozu tu zinkovu mast aj tehotne?

cecil36
27. júl 2013

@samantha185 jasne, ved ju nejdes papat 🙂 Zinkova mast sa dava aj novorodencom, takze bud pokojna 🙂

aristka
27. júl 2013

na hemoroidy je dobrá dubová kôra,sedavé kúpele,krémiky máš rôzne,ale určite pozor na stolicu a po každej stolici treba umyť konečník nech sa ti to neinfikuje a na stiahnutie hemoroidov je dobré posilňovanie panvového dna,kedy aj zvierač konečníka precvičuješ a pekne sa stiahne a dá sa to aj ak si tehu a vydrž...

terezka1947
27. júl 2013

@cecil36 ...mne velmi pomohlo umyvanie sa po kazdej stolici...vlhcene vreckovky ma drazdili..nech boli akejkovek super znacky a Faktu mast,kt.som si davala najma vecer,ale aj jemne po kazdom umyti...a urcite cviky ako pisala
@aristka ...a po potrebe "vtahovanie" konecnika...neboj,krvacanie ustane...a keby sa ti zdalo,ze je to aaaz take citlive,rozkrvacane...chod pre istotu k lekarovi....ale mne sa to krasne poriesilo : kombinacia hygiena po stolici+faktu mast...a cvicim preventivne stale 😉

samantha185
autor
27. júl 2013

Dakujem baby

gelinka75
27. júl 2013

ten avenoc je vyborny krem, aj mne pomohol, ono to chvilu bude trvat ale da ta do poriadku, treba sa umyt po kazdom wc a nakremovat, upravit stravu, viac vlakniny, vela pit

cecil36
27. júl 2013

@terezka1947 vidis a u mna faktu ani tuk 😀 nuz kazda sme ina 😉

terezka1947
27. júl 2013

@cecil36 😀 veru....musis poskusat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre