Krv z bradavkyv 20. týždni

firuzelale
29. jan 2023

Ahoj som 20tt 2 dní tehotná. Včera večer som kontrolovala či mi vyteká tekutina z ľavého prsníka. Z jedného otvoru mi vyšla jedna-dve kvapky krvi z ostatných normálne tekutina.
Myslela som si že možno tam bola nejaká chrásta a preto tá krv lenže dnes ráno som znova skontrolovala a znova mi vyšlo pár kvapiek krv z jedného otvoru potom už iba voda. Stalo sa to už niekomu??

veronikaszabova
29. jan 2023

@firuzelale naco si stlacas bradavky?

firuzelale
autor
29. jan 2023

@veronikaszabova pretože môžem? .. midwife mi povedala že by som si mala kontrolovať raz v týždni stlačením či sa mi tvorí tekutina.. tak preto

veronikaszabova
29. jan 2023

@firuzelale no ja som tehotna 3x a v zivote som si bradavky nestlacala.

firuzelale
autor
29. jan 2023

@veronikaszabova každý je iný.. keby som to neurobila tu krv by som si nevšimla...

3petka
29. jan 2023

@firuzelale keď ti tak šikovne radi tak nech ti povie aj čo s tým. Tiež som nikdy nepočula že si mám kontrolovať tvorbu tekutiny keď som tehotná. Tiež mi to príde ako uplna absurdita.
A tiež keby si to nerobila tak by si možno žiadnu krv nemala. Každá minca má dve strany.

trgypadl
29. jan 2023

Je to krv, alebo oranzovkasta tekutina?

anavixy
29. jan 2023

V tehotenstve je to skutocne uplne zbytocne, kolostrum sa tvori od 16tt ci ho vidis ci nevidis, je tam, je zbytocne a skor ako od 36tt aj neziaduce.
Pri vytlacani kolostra sa ma stlacat nie bradavka, ale dvorec hranami palca a ulazovaka smerom dnu k chrbtici, stlacanim bradavky si ju zbytocne drazdis.

svokrinjazykmonika
29. jan 2023

@firuzelale tak o tom počujem prvý krát že si len tak zo srandy v tehotenstve vytláčaš bradavky 🤦

bessie12
29. jan 2023

Používateľka firuzelale už nemá účet na Modrom koníku. K tomuto kroku sa rozhodla sama používateľka.

veronikaszabova
29. jan 2023

@bessie12 klasika 😂

bessie12
29. jan 2023

@veronikaszabova robi sprostosti a potom, ked sa opyta preco sa to deje, tak sa cuduje, ze dostane "naloz" 😂

januska12323
29. jan 2023

Mňa zaujalo koľko otvorov má "Z jedného otvoru mi... z ostatných ..."

veronikaszabova
29. jan 2023

@januska12323 😂😂😂

jesenzima
29. jan 2023

@firuzelale nič si nestlacaj 🤦🤦🤦 keď sa narodí dieťa, všetko sa rozbehne ...

anavixy
29. jan 2023

@januska12323 tak ono je tam viac “otvorov” 😄 akurat by som ich nenazyvala otvormi… ale tak slecna je ocividne expertka 😬

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre