Krv v nose v tehotenstve

28. dec 2022

Ahojte, nemáte nejake rady ako aspoň obmedziť krv v nose v tehotenstve? Ráno sa budim s plným nosom zaschnutej krvy, cez deň keď si fukam nos servítok je krvavý, keď si aj len tak dám servítok do nosa je tam stále krv. Spomínala som to doktorovi na poslednej poradni, povedal že je to bežná vec a nemám to nijako riešiť, no mne je to nepríjemne hlavne ráno, keď je tej krvy najviac. Nemáte niektorá podobnú skúsenosť? Ďakujem

viestta
28. dec 2022

Pýtať si od všeobecného lekára výmenný listok na ORL

petricka22
28. dec 2022

Ja som to v tehotenstve mala podobne, aj sa mi pustala. Brala som to ako sucast tehotenstva a oproti neustalym nevolnostiam a zvracaniu, ktore u mna trvali az do porodu, mi prislo krvacanie z nosa ako nic 🙂 samozrejme chapem, ze je to obtazujuce, ale s pribudajucimi tyzdnami tehotenstva, budu pribudat aj ine neduhy… vyslobodi ta az porod 😉

veronikaszabova
28. dec 2022

Tiez to mam. Neriesim. Proste sa vsetko viacej prekrvuje.

stanulienkat
28. dec 2022

Kúp si v lekárni mastičku na suché sliznice, alebo si natieraj nos olivovým olejom.

strapec
28. dec 2022

Nikdy mi nešla krv z nosa len v tehotenstve, beriem ladeevitae na striedačku s globiferom inak neriešim 🙂

fion22
28. dec 2022

Tiež som to mala, myslím že to aj odznelo do konca tehotenstva, v lekárni mi dali nejaký olej čo zvlhčuje sliznicu, myslím že to bol sézam a ešte niečo 🤗

netti87
28. dec 2022

Ahoj, presne to riesim aj ja dnes. Z nicoho nic mi zacal krvacat nos som 16tt. Tak som sa zlakla, zacala som citat vsetko mozne od HELLP syndrom az do horm.zmeny. 😟

avanka
28. dec 2022

Aj ja som to mala, brala som ascorutin a potom som sa s tým naučila žiť. A synovi to ostalo, veľa krát sa mu krv pustila počas dňa, alebo sa ráno zobudil krvavý. A akosi to samé prešlo

luckajozko21
28. dec 2022

Ja som vacsinu tehotenstva sedela/spala pri zvlhcovaci vzduchu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre