Krv v moči v 30. týždni bez ťažkostí

27. jan 2023

Ahojte, dnes som bola na poradni a z pásikov mi vyšla krv v moči, ale nemám žiadne ťažkosti. Mali ste niektorá tak, čo to bolo? Mne povedal lekár že to môže byť aj prasknutá cievka tak neviem. Zaujímajú ma vaše skúsenosti

malacibulka
27. jan 2023

Akurat som sedela u gyn ked to riesila jedna pacientka. Zapal mocovych ciest to bol. Dostala odporuceny slaby urologicky caj.

autor
27. jan 2023

@malacibulka ale ja nemám ani s močením problém. Ani nepáli, ani časté močenie..

malacibulka
27. jan 2023

Ak to nevie lekar, nebude to vediet ani Modry Konik.

autor
27. jan 2023

@malacibulka pýtam sa na skúsenosti, nie odborný názor

veronikaszabova
27. jan 2023

Tiez som mala na poradni krv v moci v 24tt. Vsetko bolo OK, tiez mi povedal, ze asi prasknuta cievka.
A ten urologicky caj si nerob ;)

malacibulka
27. jan 2023

@veronikaszabova Tiez sa mi to zdalo ako zvlastne odporucanie.

autor
27. jan 2023

@veronikaszabova nie nie, to ma ani nenapadlo! 🙂 a tebe robili ešte nejaké vyšetrenie moču, alebo tiež len tak mávli rukou nad tým že asi cievka?

veronikaszabova
27. jan 2023

Poriadne ma skontroloval, placenta bola OK, krcok zatvoreny, bezo zmien. Cize zvnutra to neslo 🙂
Jedine logicke vysvetlenie bola cievka. Na dalsej poradni uz som krv v moci nemala.

autor
27. jan 2023

@veronikaszabova aha no takisto pozrel aj mňa tak snáď to bude naozaj len tá cievka 🙂

danika13
27. jan 2023

Mne tiez nedavno ked som bola na poradni v 26 tyzdni zistili, ze mam krv v moci. Tiez som nemala a ani nemam ziadne tazkosti. A lekar ma ko trolival vsetko bolo v poriadku. Moc poslali este na rozbor. Ked som si volala za vysledky, tak mi povedala sestricka ze moc bol v poriadku, aj ked tie stopy krvi tam boli. Ale ze to tehotne zeny mavaju, ked oblicky pracuju viac. Na dalsej ko trole, ze to skontroluju a keby som to este mala, ze ma poslu na nefrologiu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre