Krv v moči v 25. týždni

lilla23
3. mar 2022

Ahojky. Som 25tt a gynekológ mi zas našiel krv v moči, asi to nebude vazne ked mi nic nepredpisal. Nemám žiadny problém pri moceni. Boli ste uz takto ze stále máte krv moči? Ďakujem

fiirsttiime
3. mar 2022

@lilla23 moj to riešil okamzite ma poslal na nefrologiu hned ako mi vysla krv v moci prvy x

e1i
3. mar 2022

@lilla23 určite to nie je ok, ani normalne, treba poslať moč na k+c a nasadiť liečbu. Poznam babu co o babo kvôli IMC prišla

sapetka
3. mar 2022

@lilla23 ja mam stale. Tiez to nie je nic vazne lebo to neriesil

miskamicha
3. mar 2022

@lilla23 urcite ako bolo spomenute by bolo vhodne vysetrit moc na kultivaciu 🙂 nemusi sa jednat hned o uroinfekt ale moze...pritomnost bakterii v moci bez tazkosti sa vola asumptomaticka bakteriuria a to moze byt aj pricinou mensieho plodu pri narodeni😊zries si to cestou obvodaka. A bolo by vhodne si kupit indikatorove papieriky a aspon 2x do tyzdna skontrolovat moč. Ale zas su ludia ktori maju permanentne krv v moci ..ale zas zaleziz na kolko krizikov.

lilla23
autor
3. mar 2022

A ked si kupim urologicky caj tak by to nepomohlo?

e1i
3. mar 2022

@lilla23 urologicky caj v tehotenstve nie, mm je farmaceut, neodporuca. A bacha nelieceny infekt môže vyvolať aj predčasný pôrod

nikpa
3. mar 2022

@lilla23 áno, cely život mám v moči krv, rovnako to bolo aj pri tehotenstvach. Ak nemáš teplotu, nepáli ta pri močení, teda nemáš zápal, nemusí to byť nič vážne. Ale treba to sledovať, na každú poradňu nosiš moč, takže sa neboj, keby niečo, zachytili by to. Môžeš si kúpiť D-manozu. Môže sa aj počas tehu.

sisa2802
4. mar 2022

@lilla23 ahoj ja som mala 5x pocas tehu krv v moci,bola som sledovana na urologii.predtym som nikdy nemala problémy.pri kazdom naleze ,mi spravili aj kultivaciu a podľa toho liecili.moj urolog povedal ze uz pri malom naleze to preliecit treba pretoze pre tehotné to predstavuje riziko. Ja som sa na zaklade toho zacala otvarat. Samozrejme u kazdeho je to ine.drzim palce aby to bolo dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre