Krv v 39. týždni

deniskatimmy
25. júl 2024

Ahojte...dnes som bola na vyšetrení som v 39tt. Všetko ok v nemocnici. Prišla som.domov tiež všetko ok. Išla som.na záchod utrela som sa a na papieri krv. Môže to byť z vyšetrenia alebo niečo horšie?

ina2405
25. júl 2024

@deniskatimmy ja som to mala po každom palpačnom vyšetrení v 9.mesiaci. Pokiaľ to vyslovene netečie, je to z podráždenia krčka, ktorý je veľmi prekrvený. Ja som dosť špinila, aj niekoľko hodín, ale postupne to slablo a na ďalší deň už nič.

deniskatimmy
autor
25. júl 2024

@ina2405 nie netečie....len som šla na wc a uzrela som sa a krv....ale na nohavičkách nemám nič ani netečie...mala som to aj minulý týzden tiež len vtedy som mala hnedý výtok a teraz krv čistá tak neviem

anavixy
25. júl 2024

Vysetrovali ti palpacne krcok? Ak ano, tak urcite to moze byt (je) z toho. Pokial by sa krvacanie stupnovalo alebo by si mala bolesti ci caste tvrdnutie, tak treba ist na pohotovost, ak to bolo len jednorazovo, tak by to malo byt ok.

deniskatimmy
autor
25. júl 2024

@anavixy áno áno vyšetrovali dnes zase...zatiaľ nemám nič ani bolesti ani tvrdnutie....no nič dám si nato pozor a keď sa zhorší pôjdem do nemocničnej eď nie tak nie

ina2405
25. júl 2024

@deniskatimmy môže byť aj špinenie čerstvou krvou, ale nesmie toho byť moc, musia byť prítomné pohyby a nesmie sa to stupňovať, ako píše @anavixy

deniskatimmy
autor
25. júl 2024

@ina2405 pohyby cítim, bolesti nemám a zatiaľ sa to nestupnuje...to bolo toľko krvi ako keby som sa porezala a utrela to fakt len kúsok.....budem si dávať pozor a sledovať sa

anavixy
25. júl 2024

@deniskatimmy tak to bude z toho, no, bohuzial, niektori gynekologovia si idu svoje a robia aj tieto zbytocne vysetrenia.. ale verim, ze to bude ok 🙂

deniskatimmy
autor
25. júl 2024

@anavixy ako ja čakám druhé bábätko a pri prvom mi toto vôbec nerobili....síce až do pôrodu som chodila len k svojmu gynekologovi a on vie že ja tie vyšetrenia nemám rada tak mi ich robí len keď je to nutné a nerobil mi ich pri prvom....a teraz chodím do nemocnice a robia mi ich zakaždým

anavixy
25. júl 2024

@deniskatimmy ale mozes ich odmietnut, mas na to pravo. Obzvlast ked ide o vysetrenie, ktore je uplne zbytocne, kludne povedz, ze to nechces. 🙂

deniskatimmy
autor
25. júl 2024

@anavixy no tak už na najbližšej kontrole im poviem že nie...lebo potom tu stresujem pre kvapku krvi. Neviem prečo sa to ešte stále robí že zakaždým pozerajú dole

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre