Krém na strie v tehotenstve

simik7192
2. jún 2021

Ahojte baby, aký odporúčate krém proti striam na tehu bruško? Viem že ok je bioil ale tá cena 🤷

petamich
2. jún 2021

ono ak ma niekto pred-dispoziciu, tak ani bi-oil ani iny pripravok nepomoze 🙂 ja napr. pouzivam levandulovy olej od Purity Vision (aj v DM sa da kupit) striedam s MedPharma krem na strie a neurobili sa mi zatial ziadne klop klop a som v 8mom mesiaci - ale ci je to tym 🤷‍♀️

simik7192
autor
2. jún 2021

@petamich ja tiež práveže nemám zo striami problémy ale ako prevenciu by som to chcela aby som nechodila potom ako pruhovana zebra 😃

petamich
2. jún 2021

@simik7192 ja napr. ked som kedysi vela pribrala/schudla, tak sa mi spravili na bokoch a teda teraz som pribrala v tehotenstve veeeeela a zatial nic 🙂 tak ci to bude tymi kremikmi, uskodit neuskodili a financne ma nezruinovali ;) drzim paste a pekne tehotenstvo (bez strii napr.)

simik7192
autor
2. jún 2021

@petamich tak asi máš pravdu 😊 že je to asi jedno že aký krém a ďakujem ❤️🥰

zuvelyn
2. jún 2021

Pri prvom som mala hipp olej, mamazeit z DM a kadejaké masla Dmkove,vysleodk ie ze som potrhana od ceciek az po členky. Teraz ori druhom som si kupila bi oil ale mne veeeeelmi nevyhovuje,sttasne je mastný,treba ho vela minút, smrdí a lepí sa na šaty. Najvaic mi vyhovoval hipp, ale teda nepomohol no 🙂

pupava_lucna
2. jún 2021

@simik7192 Ja som mala aj bioil, teraz mám elasti-q. Na brušku zatiaľ nič, ale na prsiach od spodu katastrofa 😢 veľmi sa mi zväčšili a aj keď natieram od tretieho mesiaca (teraz som v šiestom) tak nepomohlo. Je mi z toho do placu keď vidím tie strie.

luccija
2. jún 2021

@simik7192 olivovy olej z lekarne a snazit sa vela nepribrat🙂ale genetiku neobrabres

h2
2. jún 2021

@simik7192 Nevyhadzuj zbytočne peniaze, ja týmto veciam neverím. Jedna sa natiera všetkým možným celé tehotenstvo a aj tak má strie, druhá (ako napríklad aj ja) sa nenatiera vôbec a strie nemá. To, či sa Ti urobia, alebo nie, nezáleží na tom, či sa niečím natrieš.

dmk_1
2. jún 2021

@simik7192 ja pouzivam od Weledy, poctivo sa mastim kazdy vecer po sprche min. 15 minut, rano sa mastim tiez, ale uz len tak sup sup. aj tak sa mi urobili dve strie, moznoze by to bez bolo horsie, neviem, ale nemyslim si, ze existuje zazrak, co ich eliminuje uplne. Bioil som kedysi pouzivala na jazvu, nepomohlo.

leeshka
2. jún 2021

pouzivam od Dulcia Krem na tehotenske brusko a strie

bubla97
2. jún 2021

@simik7192 ja používam celé tehotenstvo tento. Nádherne vonia a je super, zatiaľ nič 😉 (klop, klop) 😁

ibajaanikiny
2. jún 2021

@simik7192 pouzivam iba kokosovy olej, som v 30tt a ani jedna stria, klop klop…snad nezarieknem…

gabriella1210
3. jún 2021

@simik7192 bioil a elasti-q- krém používam 🙂

domiklik
3. jún 2021

@simik7192 hocijaky kvalitný telový olej... Ja som mala boil ale všetko má svrbelo, a pripadala som si ako omastena panvica, asi mi vadil parfum, malo ho tam nie je... Teraz mam elastiq na prevenciu strii a nič ma zatiaľ nesvrbi... Ale tak viac menej to je o genetike, len ja si neviem predstaviť ze sa po sprche nenatriem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre