Krče v bruchu v 18. týždni

adus120
16. jan 2017

Som v 18 tt a vnoci som sa zobudila na strasne krce brucha-citim to v celom bruchu ale len ked lezim rovno na chrbte alebo ked lezim na lavom boku... prirovnala by som to ku krcom akoby na hnacku no hnacku nemam... napadla ma zapcha no pri tej som sice nemohla ist na velku no krce som nemala... je dovod na paniku? Uz je to dost dlho, na wc som bola-stolicu mam normalnu tak neviem kde je problem

sykorkauhliarka
16. jan 2017

co tak ist k dr?

map0007
16. jan 2017

@adus120 ahojky toto som mal minuly tyzden,Neberiete duphaston? Tiez strasne krce a hlavne v noci,v lekarni mi dali nospu a glicerinove cipky,ked som mala silne jrce dala som a preslo do15-20min.Ale kedze sa to opakpvalo tak som bola na gynekologii,dr.mi dala guajacuran 3 x1 a nospu 3x1 a duphaston mam brat rano normalne a vecer do posvy som v 16+4tt.Tiež mavam stolicu kazde rano,tak som nechapala tomu prečo take krce.Držte sa😉

bubinkaaa
16. jan 2017

Neodkladaj navstevu u lekara,hoci aj vecer na pohotovost by som skocila na Tvojom mieste,nech Ti spravia uzv,ci je babo ok......

adia11
16. jan 2017

ja sim mala tiez strasne krce jednu noc v19.tt, mala som od bolesti aj triasku.na druhy den mi lekar povedal ze to bol nedostatok magnezia,odvtedy ho uzivam kazdy den a klop klop,je mi zatial fajn.hadam to bude tiez len toto ;)

adus120
autor
17. jan 2017

Zienky dakujem, mala som sice este aj druhy den dozvuky ale nejak to preslo, asi do seba hodim magnezium 🙂 ale doteraz neviem co mi bolo... ani hnacku som nemala, ani zapchu no nechapem... a bolelo strasne len ked som lezala... ked som vstala tak vsetko ok, no zvlastne... pritom mam bezproblemove tehotenstvo

barbiiika1810
17. jan 2017

Ahojte som v 10.tt druhé tehu a mám veľmi tupe až také tahave bolesti v podbrusku ako pri menštruácii.bolesti mám od začiatku tehu ale posledné 4 dní dosť intenzivne a kríze ako keby mi islo rozthnut.pytala som sa svojho gyn povedal ze mám uzit magnezium no ja už neviem čo si mám o tom myslieť. V noci ledva spávam v ziadnej polohe mi nie je dobre.vytok mám len taký priehľadný bez závad.

map0007
17. jan 2017

@barbiiika1810 a ako beriete magnezium,ja som pri prvej brala 3x1,alebo skuste na noc nospu.No a moja gynekologicka vravela že na bolest v tehu iba paralen.Pokial neprekonate 12tt doktori sa boja predpisovat nejake lieky.Davajte pozor na seba.Držte sa😉

pupavka5
29. júl 2020

Zle 🚣🚣🚣🚣Mii malu l,. ,. M,

dominika98765433
22. jan 2021

Ahojte chcela by som sa vás spytat niečo pred včerom som mala strašne kŕče v brušku neprestávalo mi to ležala som zobudilo má to masirovala som si bruško a nič potom som si sadla došlo mi zle až potom mi to prešlo som 18tt mala by som s tím niekde ísť ? Alebo to budem mávať stále už ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre