Klesajúce hcg

lilly2606
14. mar 2018

Dobrý večer mamičky, len sa chcem opýtať, či ste niektorá nemala takú skúsenosť, bola som u doktora, s tým, že mám pozitívne tehotenske testy, aj videl na ultrazvuku niečo malé, vraj to môže byť tehotenstvo tak poslal na hcg, bolo 720 tak povedal, že som tehotná, ale dnes po dvoch dňoch bolo 670, poslali ma kyretaz o týždeň, menzes mi mešká cca 4 dní co mam stále ešte skôr, teraz nič, ja len ze ci môže aj klesať hcg, a aj tak môžem byť tehotná, testy ukazujú dve silné čiary, ale mňa poslali na kyret bez toho, aby ma pozreli, viem, neutesujem sa, len ci náhodou nemáte nejakú podobnú skúsenosť, ďakujem veľmi pekne za každú radu, babo sme veľmi chceli...

marlenka222
14. mar 2018

Hormony ukazujuce tehotenstvo stale mas v sebe,ale to aj 6 tyzdnov po porode este moze byt preto ti ukazuje test 2 ciarky :(

pininka
15. mar 2018

Zial zazila som to aj ja, chodila som tri dni premeriavat hcg a nakoniec som do tyzdna zacala krvacat. Je mi to luto,viem co prezivas. Vela sil prajem

ivec16
15. mar 2018

bohuzial ak hcg klesa ide o potrat... prajem vela sil... ak chces mozes pockat tyzden dva ci sa ti krvacanie spusti samo, nemusis ist hned na kyret

lilly2606
autor
15. mar 2018

Ďakujem vám veľmi pekne, mam za sebou už jedno mimomaternicove a teraz už druhý potrat, preto som taká trosku zúfalá, tak ale mam aspoň jedno zdravé krásne dievčatko, tak už aj to je veľké šťastie pre mňa.. Pekný deň žienky

pininka
15. mar 2018

@lilly2606 drzim palce,aj moja sestra mala po prvom dva potraty a nakoniec sa im aj napriek veku podarilo este jedno uplne zdrave babo.

lilly2606
autor
15. mar 2018

@pininka ďakujem za povzbudenie.. Však to, že už aj vek je tam.. No snáď sa ešte podarí

pininka
15. mar 2018

@lilly2606 budem drzat palce a na hematologii si nebola?

lilly2606
autor
15. mar 2018

Nie, ešte nie, doktor povedal, že ma pošle

lilly2606
autor
15. mar 2018

A ďakujem

lady911
15. mar 2018

@pininka na čo sa posiela na hematologiu? Ja som 2x potratila, ale Dr. Mi nič také nespomínala, ani nikam neposlala. 😏

pininka
16. mar 2018

@lady911 tak podla mna by ta hlavne tam mala poslat a na tvojom mieste by som si to sama vypytala. Tam totiz urobia taky rozbor, kde zistia vsetko. Mne zistili take veci,ze az. Okrem ineho mam niektore markery ktore same k sebe sposobuju potrat, resp vyslovene nedonosenie plodu. Podedili sme to po mame, ona mala viacero potratov, moja sestra dva, ja jeden, ale moja doki na zaklade tychto vysledkov skonstatovala ze je zazrak ze som donosila tri zdrave deti, hoci v druhom tehu mi od siedmeho mesiaca skoro vobec nefungovala placenta,nevyzivovala ako by mala. V tretom som si potom pichala clexane.

lady911
17. mar 2018

@pininka v ďakujem za info.

pininka
17. mar 2018
marshmallow
29. okt 2019

@lilly2606 ahoj ako si vtedy skončila bola kyretaz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre