Ketóny v moči v tehotenstve

danielkadandy
8. sep 2023

Uz druhykrat na poradni mi vysli, vraj som dehydrovana ale mne sa zda ze sa snazim dost vody pit..
Moj doktor to neriesi velmi...mali ste to niektora?

bluemoon24
8. sep 2023

@danielkadandy drzis nejakou dietu? Stravujes se normalne? Testy na tehotenskou cukrovku byly ok?
Ja jsem mela tehu cukrovku a ketony v moci jsem mela stale a diabetologicka i gynekolog mi rekli, ze v tehotenstvi je to dost fyziologicke a pri tehu cukrovce (kvuli diete) dost caste.

danielkadandy
autor
8. sep 2023

@bluemoon24 dietu hm...no problemy s jedlom mam..odpor k jedlu...velmi si vyberam co zjem....v prvom tehu som tiez tak mala s jedenim problem a ketony mi nevychadzali hm....cukrovku mi este netestovali

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonecka008
8. sep 2023

@danielkadandy tak mne sa ketony v moci objavovali kee mi zistili tehotensku cukrovku .. bola som na diete ..

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonecka008
8. sep 2023

@marianini17 ja som chvalabohu bola len na diete, ale cukor som si musela 3x denne merat az do konca tehotenstva 🙈 ale maly sa narodil tak ma 3780g ale malo to jedno plus ze som nepribrala vela max 10kg

danielkadandy
autor
8. sep 2023

@marianini17
@simonecka008 a po porode sa vam upravil cukor? Teda ze neostala vam?

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluemoon24
8. sep 2023

@danielkadandy nechcej si udelat test na ogtt, nebo zjisti, jestli nemas rano zvysenou hodnotu cukru na lacno. Kdy naposledy vecer jis? Jis spise bilkovinne, tucne nebo sacharidove jidla? To ze mas ketony v moci, neznamena nutne, ze mas GDM. Ja jsem mela GDM a mi nezustala, ani prediabetes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre