Jemné bolesti na pravej strane na úplnom začiatku tehotenstva

30. apr 2022

Ahojte babeny , prosím Vás potrebujem sa ukľudniť keďže stresujem .. mám pozitívne testy už 8 deň , každým dnom pekne silnejú . Z krvi mám to toeu potvrdené , tiež to pekne stúpalo podľa doktorky . Mám ísť budúci týždeň piatok na prvé sono a ešte odber krvi . Dnes som cca 16-17 dpo . Menstruacia a ovulacia nepravidelná . Mala som jemne spinenie fakt upne jemne - jednorazové na 9a 10 deň . Sem tam cítim ako keby vaječník ale vždy skôr na pravej strane , niekedy ma pichlo aj na ľavo , niekedy ako keby jemne šteklenie podbrušku . Sú to pár sekundové nemôžem to nazvať ani bolesti . Len stresujem či to nieJe mimomaternicove keď citim väčšinou na jednej strane pravej . Bojím sa lebo je to prvé tehu po 5 rokoch snaženia .

sunshine_18
30. apr 2022

To na 9-10 den bolo pravdepodobne uhniezdenie

autor
30. apr 2022

@sunshine_18 hej hej to vyzeralo aj podľa grafu na uhniezdenie , na 9 deň vystrelila hore

snehulak77
30. apr 2022

Joj no ja som mala na začiatku vyslovene bolesti. Akoby som mala dostať každú chvíľu. Ale ze regulerna bolesť, nie pichnutie. Vraj to ma dosť veľa žien. Je to tam zrejme teraz viac prekrvene, cele sa to začína pripravovať a aj boli fázy, keď ma to potom zase bolelo, ako sa roztahovala maternica. Dobre bude 😊🤞

autor
30. apr 2022

@snehulak77 ďakujem pekne ☺️🥹lebo normálne mám z toho vysoký tlak z toho stresu . Keďže som nebola tehotná ešte neviem či je to ok 🥹bože ten čas čakania je hrozný 😄čakať až do piatku a možno ajtak nebude na sone nič vidieť , ale dúfam že aspoň dutinka v maternici 🙏🏽🙏🏽Bude

snehulak77
30. apr 2022

Áno, rozumiem. Bola som taká istá 😁😁😁 Ale je to pravda, že stresovať nemá zmysel. Spätne sa to ale ľahko hovorí

autor
30. apr 2022

@snehulak77 Ďakujem pekne za upokojenie 🙏🏽😁budem na to myslieť keď má prepadne zase moja úvaha “ čo ak “😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre