Je normálne zvracanie v 7. mesiaci?

kosimo
14. dec 2015

ahojte som v 7 mesiaci tehotenstva a nemozem citit ani maso hned ma napina na zvracanie alebo aj vraciam
lenze dost casto ma aj bezne napina az k zvracaniu je to normalne

limetka69
14. dec 2015

Aj ja mam také dni. Zle mi bolo do 5.mesiaca a ešte aj teraz v siedmom ma napne, alebo mi niečo nesadne. 🙂

jana_eyre
14. dec 2015

no, hlavne to treba spomenut svojmu doktorovi.. su take pripady, ked je zene zle cele tehotnestvo a pritom je vsetko v poriadku..

ja som napr. pri prvom tehotenstve maso citit ani nemohla, jedine ktore som mohla zjest bolo to z mcdonaldu bez chuti.. takze obcas som si zasla do mekacu, lebo mi dr. stale vravel, nech jem maso.. potom som aj tak zacala brat zelezo, lebo som sa proste neprekonala a zacala som byt chudokrvna..
/inak pri druhom tehotenstve som mohla jest viac veci a aj tak som chudokrvna bola../

a este ma napadla moja sestra, ked cakala dceru, cele tehotenstvo jej bolo zle, jedla len rozky s maslom, slivovym dzemom a krowky.. to bolo jedine z coho nezvracala.. bola vporiadku ona aj mala.. ale dr. o tom musi vediet.. vela stastia..

piacere
14. dec 2015

pravdaže je to normálne. Ja som pri prvom synovi zvracala od 6tt do pôrodu.

alka1980
14. dec 2015

Ja som vracala cele tehotenstvo...Boze ked si to predstavim.Ale malo to vyhodu.Po porode som mala -10kg ako pred porodom😃

nk599
15. dec 2015

Ahoj pri prvej som vracala celych 9 mesiacov ked som nieco zjedla hned von . Jedine co mi pomahalo bola studena pepsi lite .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre