Je normálne hnedé špinenie v tehotenstve?

19. sep 2023

Som v 5+4tt, bolest v podbrusku, krizoch, sem tam pichanie (od zaciatku take priznaky mam na striedacku) a do toho hnede spinenie pri utierani. Som po vysetreni mohlo to spustit spinenie?

diaalex
19. sep 2023

Šla by som na pohotovosť keď to pretrváva

liviafazekasova
19. sep 2023

Ahoj ja na tvojom miete by som zašla za doktorom. Ja som takéto počas tehotenstva nemala ale moja svagriná áno a začalo to takto spinením potom na druhý deň trocha krvi boleť v podbrušku. A už poobede sa jej spustila krv riadne a žiaľ potratila 😕 ja by som hneď konzultovala s doktorom síce ona bola ešte len na začiatku tehotenstva ale aj tak by som s tým išla

nikoleta999
19. sep 2023

Spinenim mi zacinal potrat, ale dopadlo to chvalabohu u mna dobre 🙂

anjelicek26
19. sep 2023

Ano spinenie moze byt s vysetrenia. Ale ci je to tak u teba? Ked nemas dobry pocit, je toho viacej ako fakt len film pri utreti, je tam aj cerstva krv, mas krce, bolesti, tlaky, smer pohotovost...

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi0911
20. sep 2023

Nič takéto nie je ok ..môže to byť z vyšetrenia,cievky ,hematomu no môže ísť aj o potrat ...treba určite vyšetriť a šetriť sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre