Je mi zle, mám bolesti krížov a podbruška. Poradíte?

142230919213
11. apr 2015

Ahojte mamičky a budúce mamičky 🙂 som v tretom tyzdni tehotenstva, vysiel mi pozitivny test, ktory som si robila na zaklade toho, ze mrcha nedosla. K lekarovi sa chystam az v utorok, aj ked neviem, co mi vlastne povie, lebo to mozno na ultrazvuku nebude este vidno. Od stvrtku, mi je celkovo zle, mam bolesti v oblasti krizov a podbruska, vcera sa pridala nevolnost na zaludku, ale napinat ma nenapina. Prestala bolest prsnikov, ktora trvala asi tyzden a pol. Dnes som mala spinenie slabulinke. A stale sa citim slabo a toci sa mi hlava. CHcem sa opytat, ci nemate niektora s tymto skusenosti. JA mam ale pocit ze sa nieco deje :/

cmulinko
11. apr 2015

skusenost s tym mam ale zial nie moc dobru...ked u mna prestavali bolesti prs a zacala som spinit,tak vzdy to znamenalo to,ze plod sa neudrzal a zacal sa u mna spontanny potrat....vzdy to bolo skore stadium cca od 4 do 6 tyzdna.presla som tym viac krat ☹ ale to vôbec neznamena to,ze sa to tak musi stat aj u teba.treba mysliet pozitivne.

kafedame
11. apr 2015

Ahoj,no podla mňa,ak si tehotná,tak s návštevou lekára ešte počkaj! Je príliš skoro,aby niečo videl.Poprípade mu radšej zavolaj,a on ťa už usmerní,dá termín. Držím ti palce,nech je všetko ok 🙂

mariana225
11. apr 2015

u mna to tiez nedopadlo dobre, spinenie a v 6. tyzdni MA ☹

gapre
11. apr 2015

Ja mam skusenost,taku ze raz sa to nepodarilo,ale druhy raz ano.Priznaky pri oboch take iste,ja by som necakala a isla ku gynekologovy,mozno nasadi duphaston,alebo nieco.Nestresuj,a skus mu aspon zavolat.

bonaqa2013
11. apr 2015

mám skúsenosti a to 4 krát. Ale k lekárke pôjdeš ešte zbytočne kľudne môžeš ešte počkať do 8 tt. Takže keď tam pôjdeš o mesiac nič sa nedeje....

tjaden
12. apr 2015

ahoj ja som mala bolesti krížov a fakt silné bolesti v podbrušku tak do 6tt ale špinenie nie, jojoj len chod k doktorovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre