Ivermektin a tehotenstvo

5. okt 2021

Minulý mesiac som s partnerom bola chorá a mali sme obaja ivermektin dva dni po sebe ...ale zistila som že som tehotná ...
Máte niekto nejakú skúsenosť ..všade čítam že len pri vysokých dávkach hrozí všeličo 😪.. užili sme ho ešte pred oplodnenim pravdepodobne...máte niekto nejaké skúsenosti prosím

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falbala132
5. okt 2021

prosim ta, kde ste ho zohnali? vdaka.

autor
5. okt 2021

@falbala132 kamarát nám ho dal lebo jemu ho predpísala lekárka boli sme fakt tri týždne v kuse chorý a nič nám nepomáhalo a dali sme si toto a za dva dni doslova fit 🙈..len nás nenapadlo že zrovna tento mesiac otehotniem šak sme sa ani nesnažili 🤦

autor
5. okt 2021

@bambulienka25 dala som si lieky 11a12.9 po sebe uľavilo sa mi a mali sme sex 13 a 15.9. a nejak 16.-17.9. bola ovulácia 🙈😪 hovorím si že kokos možno to niečo vo mne vyliečilo a ešte mi to pomohlo otehotniet 🤦 ..no uvidíme aké skúsenosti majú ostatní

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
falbala132
5. okt 2021

katastrofa, ze to nie je dostupne a pritom to tak pomaha

autor
5. okt 2021

To si hovorím aj ja že ešte tam pupocna šnúra nie je ..v pribalovom letáky je písané Toto takže možno to dávajú aj tehotným keď treba 🤔 ...dnes nás to napadlo že sme mali ten liek a čítala som že robili štúdiu na myšiach a pri vysokých dávkach mali poškodenie plodu ...každopádne my sme dávku nepresiahli tuším ani 😬

Ale je to haluz že to pomáha a že fakt že je tam rozdiel v stave človeka pred a po

simca06022011
5. okt 2021

ved ale nebola si tehotna v case ked si liek brala, takze klud 🙂

A ano, nech hovori kto chce co chce, ivermektin pomohol velmi vela ludom, kopa ludi ho pocas kovidu bralo, zohnalo ho priamo od lekarov/zverolekarov, ktori mali rozum a proste ho ludom dali.. Problemy maju ti, ktori nedodrziavaju/nevedia davkovanie (ako som citala pripady z USA), pripadne ak uz je vazny stav tak to nepomoze (ako skusali u nas v nemocniciach)

autor
5. okt 2021

@simca06022011 ja si myslím že sme dávkovanie dodržali aspoň teda dúfam ale my sme brali taký pre ľudí nie pre zvieratá ..pre zvieratá sú také čo majú väčšie dávky ..neviem či ich nedávajú dokonca injekčné zvieratám ..a ja som si predtým čítala príbalový letak a bola tam dávkovanie pre ľudí tak asi to bude v poriadku 🙏

kiwi3
5. okt 2021

@falbala132 praveze to vobec nepomaha. ako si na to prisla?
viac skody ako uzitku by som povedala.

domka222
5. okt 2021

🤦‍♀️Nebudem sa čudovať ak ženy po tvojom príspevku budú zháňať toto liečivo, lebo si ozaj budú myslieť, že to pomohlo k otehotneniu 😃

vikinka128
5. okt 2021

@falbala132 pomáha to úžasne .. ja som mala 10 dni 38-39 až 40 teploty, nepomáhalo nič. Lekári haldu liekov, antibiotík predpísali a stav sa len zhoršoval. Tak nabehla moja mamina s ivermektínom, podala dávku a na druhé ráno mi bolo oveľa oveľa lepšie - po druhej dávke som bola tip-top..

autor
5. okt 2021

@domka222 dúfam že nie podľa mňa je to fakt blbá náhoda a cakaju má náročné chvíle do vyšetrení ..len som myslela že už to možno niekto zažil keďže kovid tu je dlho a deti sa už rodili ...ženy určite to neskúšajte !!!

autor
5. okt 2021

@vikinka128 ale tehotná si asi nebola že resp. Pred otehotnením

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi3
5. okt 2021

tak neviem, ci by vam rovnako aj lentilky nezabrali, lebo ziadne vyskumy nepreukazali ucinnost. rovnako aj podla rozhovorov s lekarmi na kovidovych oddeleniach

autor
5. okt 2021

@kiwi3 neviem ja som covid nemala aspoň mi to antigen neukázal ale fakt som bola tri týždne extrémne chorá samé hlieny a sople crp v poriadku test antigen negatívny...ani to nechcem propagovať ako účinný liek ...

autor
5. okt 2021

@bambulienka25 fakt 🙏 vďaka Bohu ale naozaj som si to kukla a určite som ho mala pred oplodnenim verím že bude všetko v poriadku ...ako človek berie všeličo a nevie že je tehotny a niektoré berú všeličo a vedia že sú tehotné 😬 a deti sú zdravé ale myslim.ze sme dávku nepresiahli keďže sme vyššia Váhová kategória plus size takže snáď bude všetko ok ..ďakujem ❤️

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
5. okt 2021

@bambulienka25 presne tak ako hovoris...nemuselo to byť vtedy a 11 a 12 som mala lieky a obuv asi až za 4 dní ... celý proces oplodnenia poznám ale aj tak sa človek boji 😬 vieš jak

jaroe
5. okt 2021

Neboj sa, ivermektin úplne zdemonizovali, hoci sa u ľudí používa cca 40 rokov. A čo sa týka zvieracieho, je samozrejme silnejší, ale tak človek hádam ovláda matematiku, vie koľko váži a nedá si tým pádom dávku pre koňa.

tayla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
77daniela77
5. okt 2021

@falbala132 Pislala som ti ip.

simca06022011
5. okt 2021

uplne zbytocne vyvadzas... NEBOLA si tehotna, ked si ivermektin brala. Nepredavkvoala si sa, pomohlo ti to. Nie je co riesit.

autor
5. okt 2021

@simca06022011 ďakujem triezvy názor mi prospeje

netuska7809
5. dec 2021

@falbala132 mám z Rakúska humánny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre