Injekcie na riedenie krvi

27. júl 2024

Ahojte, ženy som v 37tt ja sa pichá fraxiparin0.4 ale včera som sa omylom pichla ckexan 0.6 ja volala aj na 112 povedali mi že to nevadí a ešte beriem ant každý 8h ale dneska neviem či sa mám pichať ja sa včera zabudla opýtať môžte mi poradiť neviete náhodou či môžem.dakujem

stellarstar
27. júl 2024

Normálne pichaj dalej a prosím najbližšie používaj čiarky a bodky

autor
27. júl 2024

@stellarstar Fakt môžem 🙈

domka222
27. júl 2024

Normálne pichaj ďalej v rovnakom čase ako doteraz

stellarstar
27. júl 2024

Nie nemôžeš 🙄🤦‍♀️ bože jasné že kľudne pichaj ďalej

majamat
27. júl 2024

normalne pichaj, nic sa nedeje.
ak mam pravdu povedat, nejak netusim podla coho sa urcuje davka.
poznam ludi s nadvahou a maju 0,4 a poznam stihlych ludi a maju 0,8. teraz nepisem o tehulkach, ale o starych ludoch po zlomeninach, resp po operaciach zlomenin.

autor
27. júl 2024

Ale cítim po tele ako mravcenie neviem či som dostala alergiu alebo...

petamich
27. júl 2024

@majamat davka sa predsa urcuje podla vahy a vysledkov koagulacnych faktorov, ktore ti vysli, ked ti brali krv (pripadne po opakovanych odberoch), v tehotenstve sa vacsinou beru najnizsie preventivne davky, po tromboze som mala najvyssie davky

autor
27. júl 2024

@petamich clexqn mi predpísali v hematologii 0.6 áno aby som nedostala trombozu ale mala som sa pichať až v 39tt ale bola som v nemocnici kvôli bedrového kĺbu mala bielkoviny v moči nonv nemocnici mi pichali fraxiparin 0.4 a predpísali Minaj doma aby som si pichla iba včera omylom bolo tak ale cítim trochu ako mravcenie po tele alebo neviem ako opísať

anavixy
27. júl 2024

To si sa podla mna uz tak vystresovala (a za nic), ze uz citis kadeco.. normalne si pichaj fraxik dalej a nestresuj. Pichla si si to vcera, alergiu by si mala uz vcera.

autor
27. júl 2024

@anavixy no od včera cítim už také mravcenie nie celý deň ale niekedy mravci mi po tele

majamat
27. júl 2024

@petamich ako ano, ot chapem, ale ja som predsa napisala, ze to nesedi. koagulacne faktory v norme u vsetkych, mimo obdobia po operacii dalej uz inj ani ine lieky neuzivali a teda ani predtym. aj napriek tomu tieto rozdiely. priapdne ted aneikto ma aj 0,6, alebo 2x0,4. niekto 1x 0,4 s vahou okolo 150-200kg,a le teda u tejto osoby sa jedna skor o prevenciu tromboemplitickych stavov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre