Injekcie na riedenie krvi

patik114
22. apr 2014

ahojte do utorka mam este injekcie neviete ci mam ist na hematologiu alebo ku mojmu gynekologovi predpisat dalsie ???

maniremi4
22. apr 2014

@patik114 ahoj,staci aj od gynekologa....prve injekcie som mala predpisane od hematologicky,tie dalsie mi bez problemov predpisal gynekolog....

hviezdicka111
22. apr 2014

moze predpisat aj gynekolog 🙂

patik114
autor
22. apr 2014

@hviezdicka111 dakujem 🙂

patik114
autor
22. apr 2014

@maniremi4 dakujem

hviezdicka111
22. apr 2014

@patik114 nemas zaco 🙂 prajem pevne nervy pri pichani 😀 ja som mala tym spestrene cele tehu...

patik114
autor
22. apr 2014

@hviezdicka111 ja uz beriem druhu krabicku a pomaly mi koncia tak musim ist predpisat ......a ked ta chytli bolesti si uzila ?? lebo moj gynekolog mi povedal ze ked budem mat bolesti tak 12h pred bolestami nemam pichat

hviezdicka111
22. apr 2014

@patik114 ano,v ten den som si tiez dala... len ja som rodila tak dost necakane 🙂 ale nastastie vsetko bolo ok, aj malicka....na porod sa na jedny z celeho tehotenstva stazovat nemozem....to som mala asi odmenu za to trapenie 😀

patik114
autor
22. apr 2014

@hviezdicka111 a si rodila presne v termin ? ja sa zas strasne bojim nvm co ma caka kedze som prvorodicka :/ ale aj tesim na babo

hviezdicka111
22. apr 2014

@patik114 kludne napis ip, nemusime rovno tu pisat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre