Ide o biochemické tehotenstvo?

kajuuusik
3. jún 2024

Ahojte v sobotu som si robila testy a vyšla dosť viditeľná čiarka, no dnes ráno som si spravila a čiarka slabne, pričom hcg by malo kazde dva dni stúpať. Dnes mám deň ms, myslite si že ide o biochemické? Na tých digitálnych testoch ledva tu druhu čiarku vidieť iba keď prisvietim. Strašne má bolí podbruško a kríže ako pri MS. Ďakujem za rady

anjelicek26
3. jún 2024

Veru vyzerá, že dôjde MS ;(

kajuuusik
autor
3. jún 2024

Skúsim si asi ešte spraviť digitálny poobede, alebo klasický paličkový a uvidím. Len mám pocit, že tie čiarky sú slabšie o dosť dnes ráno. A test prvý pozitívny mi vyšiel vo štvrtok tak odvtedy prešlo dosť dní, aby hcg narástlo. MS zvykne meškať pri biochemickom?

anjelicek26
3. jún 2024

@kajuuusik mne áno,prišla na 18.den miesto 14.dna od ovulácie

cookie29
3. jún 2024

digitalne maju aku citlivost? Aj to moze nieco robit. ale je celkom mozne, ze biochemicke

kajuuusik
autor
3. jún 2024

@cookie29 tieto paličkové majú asi 10 a tie hrubšie plastové 25, ale ja vidím rozdiel v čiarke aj na tých klasických papierikových. Tak už asi len čakať či príde ms alebo nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre