Hydro pastilky v tehotenstve na sucho v ústach

martinka00623
15. jún 2021

Ahojte ja potrebujem poradit uz cca dva tyzdne mam sucho v ustach a nic nezabera ... vcera som si kupila hydro pastilky na cmulanie ... len neviem kedy zacnu zaberat ... chcem sa toho co najskor zbavit pretoze koli tomu neviem spat spim iba hodinku z celej noci a som vycerpana ... proste uz nevladzem .... je to moje prve tehotenstvo ... a uz to nezvladam psychicky ... uz ked ide vecer ze sa mam spat mam strach pretoze viem ze nebudem vediet spat 😭 prosim uzivali ste pastilky ? Ake mate skusenosti ? Bojim sa ze cele tehotenstvo budem tak ... pred tyzdnom som aj odpadla tak som bola vycerpana
Chcem sa konecne vyspat ... ale takto to nejde ... stale sa budim ze mam strasne sucho v ustach pijem vela vody ale nic nepomaha

inga93
15. jún 2021

neporadim, pokial ide o hydropastilky, ale skus oritolin sprej, nenasla som info, ze by sa nemohol v tehotenstve https://www.pilulka.sk/oritolin-sprej-do-krku-4...

marianarem
15. jún 2021

@martinka00623 Ja som v tehotenstve dlhodobo brala Hydropastilky, mne pomahali v podstate hned. Este je na zvlhcenie sliznice vyborny sprej Saliva Natura, nikde nevidim, ze by ho nemohli tehotne, ale radsej sa spytaj v lekarni.

martinka00623
autor
15. jún 2021
martinka00623
autor
15. jún 2021

@marianarem kupila som si toto tak dufam ze pomoze aspon na noc aby som vedela spať

ibrunova
15. jún 2021

@martinka00623 Mne celkom fajne pomohli Vincentka pastilky

marianarem
15. jún 2021

@martinka00623 Drzim palce, v tehotenstve je veru dost veci, ktore vedia narusit spanok. Pritom clovek by si zelal pravy opak, vzhladom na to, do coho ide 🙂 Tak nech to zaberie. Ak nie tak skus tu Salivu, ja som mala pred par rokmi chronicku laryngitidu a velmi vysusene hrdlo a dost mi to pomahalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre