Hroziaci potrat - kód 0200

lea1999
22. aug 2024

Ahojte

Bola som kvôli bolestiam v podbrušku a kvôli spineniu včera na pohotovosti a doktorka mi nič nepovedala len že mám zaplatiť 10€ a že preco ich ruším o 10 večer, no dnes ma len tak napadlo že si vygooglim že čo mi napísala ako diagnózu a napísala mi tam kód 0200 a podľa netu je to hroziaci potrat. Ďalej odporúčanie že mám navštíviť lekara svojho a kludovy režim. Znamená to teda že mám utekať k mojmu lekárovi aj keď ta doktorka mi nič nepovedala? Hrozne sa bojím.

malaopicka
22. aug 2024

Kód sa tam píše preto, aby to poisťovania preplatila. Pre teba je to nepodstatná informácia, drž sa doporučenia.

michaela329
22. aug 2024

@lea1999 po každej návšteve pohotovosti kontaktuj svojho Dr. Tak mi bolo povedané, nedávno som padla v kúpeľni, dala sa pozrieť na pohotovosť a hneď o tri dni na poradni mi Dr. povedal, že aj keď to bolo na pohotovosti v poriadku, mám mu volať na ďalší deň, že pre istotu.

anavixy
22. aug 2024

Kod je kvoli poistovni. Nevypoveda nic o tvojom stave a niekedy ani o realnej dg.. ty sa riad tym co mas napisane v epikrize, zavere a odporucaniach.

marhulka13
22. aug 2024

@lea1999 vždy sa dava diagnoza hroziaci potrat, vo vyššom stadiu hroziaci predčasný pôrod. Ved akú dg kvôli poisťovni ti mala dat?

lea1999
autor
22. aug 2024

@marhulka13 dobre proste som sa zľakla

lea1999
autor
22. aug 2024

@anavixy chvalabohu ďakujem

e1i
22. aug 2024

@lea1999 urcite po pohotovosti sa hlasit u svojej gynekologicky. Tiez som mala takto spinenie a tuto dg z pohotovosti a o 2 dni v centre potvrdene mimomaternicove tehotenstvo a v rovnaky den zoperovane

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre