Hrozí mi zamlčaný potrat.

beatrixx123
5. mar 2020

Žienky poraďte prví krát na kontrole 6tt bilo srdiečko keď som bola na kontrole v pondelok 8tt druha doktorka povedala že srdiečko nebije že mám prísť zas v pondelok, moja gyn má dovolenku robiť bude až pondelok neviem sa do vtedy dočkať rozmýšľam ísť k zastupujúcej gyn. Tá neistota má ničí

zdencaaaa
5. mar 2020

Chod k zastupujucej

ericka_123
5. mar 2020

@beatrixx123 ja by som počkala do pondelka a šla k svojej. Viem, že ťa tá neistota ničí, ale ak je to zlé tak je asi jedno kedy Ti to oznámia. Nemala si nejaké špinenie, čudné pocity? V každom prípade držím palce nech je všetko v poriadku. ✊🏻🍀 Hlavne sa snaž myslieť pozitívne to pomáha.

eri444
5. mar 2020

@beatrixx123 tiež by som ti poradila, aby si išla k zastupujúcej!

noemi155
5. mar 2020

Tiež som mala zamlčaný potrat
V 6.tt všetko v poriadku srdiečko bilo a sla som v 8.tt a bábätko už nezilo...
Strašný sok,vôbec som nemala žiaden náznak ,že by mi čosi bolo alebo by som mala o maličké prísť a bohužiaľ stalo sa...

mala_zuzu
5. mar 2020

@beatrixx123 a v tom 6 týždni keď si bola už bola akcia srdiečka? Ak ešte vtedy nie tak sa možno objaví na najbližšej kontrole. Len ak už vtedy bola akcia a teraz už nie je, tak sa už neobjaví, kiežby to tak fungovalo ☹️

beatrixx123
autor
6. mar 2020

@beatrixx123 už sedím u zastupujúcej doktorky a tak sa neskutočne bojím 🥺

beatrixx123
autor
6. mar 2020

@beatrixx123 dúfam že to dopadne len a len dobre 🙏🏼😇🍀

beatrixx123
autor
6. mar 2020

@beatrixx123 takze srdiečko nám nebije

topasitta
6. mar 2020

@beatrixx123 😖 to mi je moc luto.. mne vcera povedali ze bije slabo a je mensie ako by malo byt, tak o tyzden kontrola. Tiez sa bojim, ze tak dopadnem 😔

beatrixx123
autor
7. mar 2020

@topasitta tešili sme sa veľmi na drobca vôbec som nečakala že sa môže stať niečo takéto 😢 ale aspoň som kludnejsia keď viem ako som na tom tá neistota či bije srdiečko či nie bolo niečo neskutočne 🥺😥 velmi nám je ľúto že sme prišli o bábätko ale ako mi povedala doktorka lepšie takto skôr ako neskôr alebo by sa narodilo choručké čo si myslím že by nás oveľa viac trápilo 😥 verte všetko má svoj dôvod aj keď bolestivi 🕯🕊

11girl1133
24. jan 2021

@topasitta môžem sa ťa opýtať.. Užívaš i nejaké tabletky? Poprípade, predpísal ti doktor nejaké? Mne povedala doktorka toto iste, tiež čakám ako dopadne ďalšia kontrola.

topasitta
24. jan 2021

@11girl1133 vtedy som uzivala.. Progesteron, estrofem, ascorutin, clexane.. O tyzden bolo este mensie. Tak potom som lieky vysadila a pockala si na spontanne vycistenie. Dufam, ze to nebude tvoj pripad, drzim palce, aby to dobre dopadlo ❤️

11girl1133
25. jan 2021

@topasitta ďakujem krásne za odpoveď. Stále som dúfala v lepší koniec. To ma mrzí.
Mňa čaká v Stredu kontrola. Ale už som prečítala toľko článkov a príspevkov, žiadny neskončil dobre.. tak sa už chytám na to najhoršie. Ale stále dúfam,že budem môcť napísať lepší koniec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre