Hraničné hodnoty v 19. týždni

renatka919
4. aug 2021

Zdravým kočky, poprosím Vás, mate nejaká skúsenosť s tým, že vam na sone doktor povedal ze mate hraničné hodnoty?Ako to môže skončiť?3D sono mam o 3 týždne, to mi vraj ukáže realitu....hodnoty mame BPD-4,14mm AC-12,99mm FL-2,78mm ...Triplle test negat.

elenita
4. aug 2021

@renatka919 ahoj. Hranicne hodnoty je velmi siroky pojem. Hodnoty coho? Je babatko vacsie/mensie alebo ako? Tie izolovane cisla nepovedia nikomu nic, lekar ma na to softver, ktory vypocita gestavny vek babatka - to nesedi?

renatka919
autor
4. aug 2021

@elenita pochopila som to tak ze mensie🙂Mam 18/6 no pri bpd,ac a fl 18/4 a 18/3

elenita
4. aug 2021

@renatka919 tak tieto rozdiely su fakt zanedbatelne 🙂 problem je, ked to lieta viac ako 2 tyzdne, prip. su tam velke nesumernosti.

renatka919
autor
4. aug 2021

@elenita dakujem trosku si ma upokojila,aj doktor mi povedal ze to nemam riesit,ze aj ked to su hranicne hodnoty su zatiaľ neškodné, no človek nikdy nevie🙂

elenita
4. aug 2021

@renatka919 neboj, toto je naozaj v pohode 😊. A vidis, aj tripple je negat 😉

renatka919
autor
4. aug 2021

@elenita tak dufam ze aj na tom 3D sa len potvrdi ze je všetko ok🙂

eternity24
4. aug 2021

@renatka919 Určite sní, ked Dr. povedal, ze to nic neznamená, nerobte si zbytočne starosti a užívajte si brusko. Ja som bola odoslaná na morfologicky ultrazvuk lebo dcérka mala hraničné hodnoty uz ani neviem čoho 🤷🏻‍♀️😀 a moja Dr. ma aj hned upokojila, ze nic nepredpokladá, ale keďže su take výsledky, musi ma tam poslať. Morfologicky bol totálne OK.

renatka919
autor
4. aug 2021

@eternity24 som rada , že Vám dopadlo všetko dobre🙂Dúfam že to bude aj náš prípad🙂Musíme veriť 🥰😇

eternity24
4. aug 2021

@renatka919 Určite, nebojte sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre