HPV vírus počas tehotenstva

helen89
11. máj 2020

Ahojte.
Minulý týždeň sa mi na pohlaví objavili bradavice, dnes som bola u gynekológa, vraj je to vírus a ze budeme čakať, že možno sa stratí.
Čo som čítala, vraj pri týchto problémoch musí ísť bábätko cisárskym, aby sa nenakazilo?
Mate prosím vás skúsenosti?
Ďakujem

petulaptt
11. máj 2020

Ahoj. Mala som v prvom tehotenstve. Zmizlo to a rodila som prirodzene

limetka69
11. máj 2020

Ano mam objavila som si ich nahodou pri holeni 2 tyzdne pred porodom, gynekolog ma hned poslal na planovanu sekciu, takze u mna to bolo cim vyssie stadium tehotenstva, tym horsia imunita. Zmizlo to po porode.

drobcek26l
11. máj 2020

Mala som celé tehotenstvo áno rodila som cisárskym rezom. Po pôrode zmizli sami.
Potom sa mi objavili ešte raz keď som bola tehotná druhýkrát. No bolo to hneď na začiatku trhu tak som si ich dala odstrániť leasrom a bol pokoj. Aj je

anile12
12. máj 2020

A nemôžeš brat vitamíny? Lebo ja som mala HPV a virus mi vďaka nim zmizol niesu žiadne špeciálne na vírus oni len tým že zlepšujú imunitu tak telo samé ten vírus porazí.(INDOL3C.)

helen89
autor
12. máj 2020

@anile12 pekný deň. Prosím vás a tie tabletky sú na predpis?
Pretože môj gynekológ nič, že počkáme! A načo kým sa to zhorší? Som úplne z toho zúfalá

anile12
15. máj 2020

@helen89 nie niesu. sú to vitamíny, keďže ako som písala na to niesu lieky dá sa len posilniť imunita a telo ho musí poraziť samo, mne osobne to pomohlo po prvom raze 1 balenie ktoré je na 3 mesiace a tiež som sa zúčastnila jedného fóra kde to veľa ľuďom naozaj s HPV pomohlo. Takže odporúčam

helen89
autor
16. máj 2020

@anile12 a ešte otázočka, môžem tie tabletky aj počas tehotenstva?
Lebo co som čítala, že nevhodné pre tehotné. Ale to zvyknú písať na väčšine liekov zo smernice EÚ

anile12
16. máj 2020

@helen89 To práve neviem ale skus niekde pohľadať o tom diskusiu lebo je ich veľa. Podľa mňa ublížiť nemôžu lebo sú to naozaj len vitamíny na lepšiu imunitu a sú veľmi dobré.

helen89
autor
16. máj 2020

@anile12 moooooc vám ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre