Hospitalizácia v 37. týždni kvôli tlaku

11. dec 2023

Som 37 tt dnes mala som ísť na sono kde mi mali povedať kedy sa ide pôrod vyvolávať ale nakoniec som bola hospitalizovana kvôli tlaku ktorý bol vysoký pichli mi magnézium a dávajú mi lieky na tlak ktoré mám doma tak isto aj dávkovanie mám isté zajtra mi idú robiť pečeňové testy keď som sa pýtala že čo idú somnou robiť tak len tie testy pečeňové a točiť monitor chcem sa spýtať mali ste to aj vy niektorá tak ako ja že za koľko vám vyvolávali pôrod približne?? Alebo ste šli domov na reverz ?

koniarova
11. dec 2023

Nevymýšľaj. Týždeň hore dole. Si pod dozorom,nič lepšie si želať nemôžeš. Doma by si sa len sledovala a tlak merala stále.

maris5
11. dec 2023

Neriskus. K nam prisla pani na izbu, vysmiata ako leco, ze rano ma rodit, zazmluvnena lekarka. Pozeram na jej nohy, myslim si, ze no teba este do vecera beru na salu. A tak aj bolo, ziadne protesty nepomohli, nerespektovala pokoj na lozku, lobzovala po nemocnici, tlak sialeny, bielkoviny v moci... nastav sa tak, ze lekari ti chcu dobre a nedrzia ta tam pre nic za nic.

zuzanka.zuzu
11. dec 2023

ja som bola tiež tak, bola som 3 dni, potom som išla domov. nakoniec museli pôrod vyvolávať v 41tt 😂

sejbipi
11. dec 2023

Ja som z tých, čo keď vidím, že so mnou nič v nemocnici nerobia, cítim sa ok, nie je nič vážné, tak podpisujem reverz. Určite by som počkala na výsledky pečeňového testu a pokiaľ by bolo všetko v poriadku asi by som sa pýtala domov.

andrea2019
11. dec 2023

Ja som lezala od 33tt a 2x domov na vikend a to nebolo realne ostat doma 200/100 ... rodila som 37tt.

dzescebuly
11. dec 2023

Neriskuj,tlak ku koncu tehotenstva nie je sranda,žiadny reverz nepodpisuj,vydrz

veron8883
27. dec 2023

Môžem sa opýtať ako to dopadlo ? Mám niečo podobné

autor
27. dec 2023

@veron8883 vyvolaný pôrod prepichnutie plodovej vody mali bol vyvinutý

veron8883
27. dec 2023

A na ktorý deň od hospitalizácie?

autor
27. dec 2023

@veron8883 druhý

autor
27. dec 2023

@veron8883 pondelok si ma nechali v nemocnici v utorok mi ráno povedali že mi dajú balónik na vyvolávanie ale nakoniec to dopadlo celé inak a prepichli mi vodu a v stredu bol na svete už

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre