Hospitalizácia kvôli žlčníku v 35. týždni tehotenstva

20. mar 2023

Ahojte. Chcela by som sa spytat niektoru z Vas hospitalizovali skrz virozu vracanie vs. prehananie? Alebo zlcnik. Nasli v karte, ze som mala pred tehu zo sona v zlcniku jemny piesok. Tak automaticky mam zly zlcnik. Nasadili liecbu od chirurga a davaju infuzie. Podla mna mam virozu, presne toto iste sme s manzelom riesili tyzden s5 a tiez zvracal atd.
Priznam sa, ze neviem co robit, vcera mi bolo tak strasne zle, ze som si priala az maleho zo mna vyberu 🙈 az sa za to hanbim. Najhorsie, ze infuzky nezaberaju najlepsie uz som nejedla skoro 27 hodin a zobudim sa a vyleti mi do krku aj voda. 😒😔 Stretla ste sa niektora s niecim podobnym? Ak ano, co Vam zabralo?
Dakujem.

mogaa
20. mar 2023

ak by to bola viróza - 2-3dni diéty a už by si nevracala....ten žlčník zhodnotili zrejme aj z toho že máš aj iné parametre zvýšené,,,,,v tomto prípade buď rada, že si v nemocnici....

kornelies
20. mar 2023

Mozes mat virozu a aj podrazdeny zlcnik. V tehotenstve je to casty jav. Trosku si polezis a pojdes domov. Bud rada, ze si pod lekarskym dohladom.

autor
20. mar 2023

@mogaa nemam prave takze im nerozumiem 🤦‍♀️

autor
20. mar 2023

@kornelies som hlavne az je chlapcek zdravy, ja uz nieco vydrzim 😊

viestta
20. mar 2023

Hrozi ti dehydratacia ked v sebe neudrzis ani vodu, tak si ta nechali v nemocnici aby ju riesili.

autor
20. mar 2023

@viestta akurat vraj crp stuplo tak dali uz aj atb. 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre