Horúčka v 10. týždni

moncita87
20. nov 2014

Ahojte, predvcerom som mala v noci horucku, vystupila mi na 38.6, ale zbili sme ju paralenom a zabalmi.. myslite ze to mohlo poskodit babatku ? 😒 ku doktorovi idem zajtra, povedal mi ze ak by sa mi zhrosil stav mam utekat na pohotovost, ale rano som sa zobudila a vobec nic mi nie je.. dakujem za odpovede

gabriela255
20. nov 2014

Ahoj, ja keď som mala teplotu v tehu, tak mi dr nedala žiadne lieky, pri najhoršom mi kázala paralen, a veľa veľa tekutín

monicka2510
20. nov 2014

ja mám podobnú skusenost, tiez mám zvysenú teplutu, ale neviem este ci som abo niesom tehu.Ja mám od včera rána občasné pobolievanie v podbrusku a citím sa tak choro , merala som si aj teplotu a mám jú zvyšenú, občas sa mi zatočí hlava z nicoho nic, myslela som si aj ci to nemoze byt nejaky zápal , ale po konzultácií s lekarkou to zápal nie je na to príznaky nemam, pred 6 dňami mi začali plodne dni a na 5 den od zaciatku mi zacali tie obcasne pobolievanie v podbrusku, tak by som sa chcela spytat či mal niekto podobne skusenosti, pretoze je mozne, že može byť 5-6 dni od oplodneniaemoticon dakujem

heregova
20. nov 2014

ahoj, neboj, paralen ti neublizil...to uz bola vysoka teplota, takze to bolo ok...mozno len telo na nieco zle zareagovalo, ked dnes ti nic nie je, nemal by to byt virus...paracetamol je jediny liek, ktory sa v tehotenstve moze...samozrejme, ze nie kazdy den...oddychuj, vela tekutin, setri sa a davaj si pozor

ivuska00
21. nov 2014

Bábätku by sa v tomto tt. nemalo nič stať...horúčky sú viac-menej bežné na začiatku tehotenstva. Ja som si tým tiež prešla, vyležala som to v posteli s paralenom, čajíkmi, citrónmi a ovocím 🙂 Nemáš sa čoho báť ...drž sa a pekné tehuľkovanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre