Homeopatiká na bolesť hlavy v tehu

majka777
27. mar 2014

Ahoj baby, viem, ze tu uz bola asi stokrat omielana tema bolest hlavy v teotenstve, ale neviem si poradit. Velmi casto ma bolieva hlava, mozem robit co chcem...som na cerstvom vzduchu, skusala som uz aj vodu s citronom, nestresujem sa...viacere tu udavate, homeopatika, ale neviem ich nikde zohant...presla som uz hadam vsetky lekarne...neviete mi poradit? Uz som z toho zufala ☹

hradnapani
27. mar 2014

@majka777 ano su, ale na to potrebujes homeopata, aby ti presne zistil, ktore su pre teba vhodne. treba totiz zistit,akeho povodu je ta bolest a plus dalsie informacie. Takze nehladaj lekarne, ale homeopata a objednaj sa k nemu na konzultaciu a on ti priamo da, co treba. Mne velmi pomohli.

emma_932
27. mar 2014

@majka777 mne na migreny pomohol Rhus toxicodendron 9 CH, ak je to "klasicka" bolest hlavy.... tak ako pise
@hradnapani je lepsie zajst za homeopatom /viem ti odporucit, ale v BA / aby zistil pricinu... prip. sa skus opytat v homeopatickej lekarni...

emma_932
27. mar 2014

@majka777 http://www.vickywall.sk/, ja chodim sem, prip. im skus zavolat.. + niektore lekarne, aj ked nemaju homeo, vedia objednat...

hradnapani
27. mar 2014

@emma_932 toto je vyborna lekaren, rada tam chodim, vsetko mozne tam clovek najde, aj ochotni poradit su...
ja som tiez mala migreny, ale uplne ine homeo, kombinaciu dvoch , uz si nepamatam nazvy. Takze asi fakt najlepsie to s niekym skonzultovat osobne...

carie32
27. mar 2014

@majka777 a panadol ti nezaberá? Ten v tehu môžeš..

emma_932
27. mar 2014

@hradnapani ano je, az na tie ceny... 😠 mne pomohla aj schusslerova sol na padane vlasov a tiez vzdy mame doma ferr phos a ked malemu zacnu tiect sople, dam mu ho a je po probleme...

hradnapani
27. mar 2014

@emma_932 ano, aj soli su dobre a kludne aj na tieto bolesti hlavy, tiez som ich uzivala.
Tak tie ceny... oni tazia z toho, ze su prakticky jedini v bratislave s tymto sortimentom , takze si dovolia. Ale ked clovek uz vie, co potrebuje, moze si najst na nete lacnejsie 🙂

majka777
autor
27. mar 2014

@carie32 viem, ze panadol mozem, ked je najlhorsie, tak si ho dam...aj pri prvom tehu som ho obcas uzila, ale predsa len ma taky respekt k liekom v tehu

majka777
autor
27. mar 2014

Dakujem za rady, k homeopatovi chodim...bola som tam na zaciatku tehu a vtedy ma ta hlava tak nebolievala...v kazdom pripade ste mi super poradili 🙂

carie32
27. mar 2014

@majka777 ja som ho brala dosť často lebo v tehu som mávala veľmi časté bolesti hlavy, nemusíš sa báť ho brať.. Neverím že by mi nejaké homeopatiká zabrali na tú bolesť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre