Hodnoty plodovej vody

dianaevanson
13. júl 2023

Ahojte, mám veľa plodovej vody nemáte stym niekto skúsenosti? Hodnoty v knižke mám AFI 22
A neviem sa dohrabat na internete aké sú normy.
30+5tt
Dakujem za vašu odpoved

anavixy
13. júl 2023
dianaevanson
autor
13. júl 2023

@anavixy tak teda aká je hodnota 22? Neviete mi pomôcť?😕

anavixy
13. júl 2023

Uplne v poriadku 🙂

nikolani
13. júl 2023

@dianaevanson ja som mala v tehotenstve veľa vody, do pôrodu sa to upravilo

dianaevanson
autor
13. júl 2023

@nikolani doteraz som mala všetko v poriadku. Sa bojim veľmi či dieťatko nebude mať niaku chorobu 😞

kayyaa
13. júl 2023

@dianaevanson ja som mala posledny mesiac 23-25, vraj vrchna hranica normy. Vsetko bolo ok, babatko zdrave, ziadny problem nebol😊

anavixy
13. júl 2023

@dianaevanson ale ved aj mas vsetko v poriadku 🤷🏻‍♀️ navyse meranie plodovej vody je orientacne, pokial ti lekar povie ze je mnozstvo vody ok alebo ti aspon nepovie ze ok nie je, tak vobec neries nejake hodnoty 🙈 na teraz mas mnozstvo PV uplne v norme a postupne jej bude menej, pretoze tak to prirodzene ku koncu tehotenstva byva. Ty sa zaoberaj viac tym ci je na sone vsetko ok, len mnozstvo plodovej vody ti o zdravi babatka nic nepovie. Zbytocne sa tym zatazujes a navyse ti tu vsetky piseme ze to je dobra hodnota.

dianaevanson
autor
13. júl 2023

@anavixy no však práve lekár povedal ze to ok nieje. O týždeň mám ísť na kontrolu lebo nevie kvôli čomu to je.. Keďže som mala doteraz všetko v poriadku

anavixy
13. júl 2023

@dianaevanson jaj to si nepisala alebo som to prehliadla, prepac, ja som nejak pochopila len ze sa pytas ake su hodnoty 🫣 no ale tak v norme to je, tie merania su nepresne, mozno o par dni by ti nameral hodnoty ine alebo iny lekar by tiez nameral ine.. na morfologickom sone si bola?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre