Hnedý výtok v tehotenstve

bbka25
18. aug 2024

Dobrý deň potvrdilo sa mi 4týždeň tehotenstva v utorok, a predpísal mi aj vaginálne lieky fluomizin. Užila som 2 tablety ale včera som mala strašne tmavý hnedý výtok, potom sa stratil a dnes ráno opäť som ho videla. Lekár s pohotovosti tvrdí že je to normálne a môže to byť s tých liekov, že si to nemám dávať, no chcem sa uistiť máte s tým hnedými výrokom skúsenosti? Vďaka

cookie29
18. aug 2024

4tt konci prvým dnom menštruácie. Zvyčajne sa tehu zistí až v piatom týždni.
A pokial tehu si tak áno každé endovaginalne vyšetrenie či vklad do posvy ale aj sex môžu podráždiť krčok a spôsobiť hnedasté krvacanie. Ako vlasy. Ale ak máš mykozu tak je dôležité ju preliecit lebo by mohla spôsobiť potrat.

bbka25
autor
18. aug 2024

@cookie29 lekár s pohotovosti mi včera povedal že do 12tt by sa nemali podávať žiadne lieky z dola ale že to mám prekonzultovať ešte zo svojim lekárom a povedal mi že pokial to nie je krv tak by malo byť dobre

cookie29
18. aug 2024

@bbka25 pozri zo skúsenosti, baby po IVF bežne vkladajú progesteron aj trikrát denne …

darinaslay
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi0911
18. aug 2024

Spinila som do 16tt a bolo vsetko v poriadku. Nikdy sa nič nenaslo ..a mam 16m synčeka

Raz som spinila a v 11tt bol MA .

Zakaždým som isla na pohotivist ci k dr podľa toho kedy sa spinenie objavilo ....

spanielka44
18. aug 2024

Ja som mala z čerstvej krvi MA. Teraz som tehotna druhykrat a už v 7tt sa vyskytla hneda krv veľmi som sa zlakla na pohotovosti vyzeralo byt všetko ok, nevedeli z čoho je krv, predpísali mi progestranelle. Od vtedy som casto mala hnedú krv, príčina sa ukázala at v 10tt na sone bol tam hematóm. Do 12tt sa vstrebal a už je všetko v poriadku už som v 16tt, nestresuj držím palce 🙏🏼

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre