Hnedý výtok v 8. týždni

5. nov 2021

Dobrý večer. Som v 8tyzdni tehotenstva a pred chvilkou som bola na wc a utrela som si trochu hnedého vytoku:( bolo ho malo našťastie. Čo mám robiť? Mám ísť na pohotovosť?

pondelok01
5. nov 2021

Ach, ja by som asi sla. Lepsie teraz, ako uprostred noci.

petamich
5. nov 2021

hnedy vytok a ak je ho trochu je relativne casty, je to tam cele prekrvene a mohla ti prasknut nejaka vlasocnica, na prehliadke si dnes nahodou nebola? kazdopadne ak by sa to zopakovalo alebo by si zacala spinit viac ja by som tiez pre istotu sla na pohotovost

autor
5. nov 2021

@petamich no bolo úplne malo. Nie veľa. Budúci týždeň mám ísť k lekárovi

petamich
5. nov 2021

problem je cerstva krv to by som ti urcite odporucila ist hned a ak by si mala nespat v noci, tak radsej behni aj teraz alebo si to len sleduj a dufam, ze nebude treba nikam chodit 🤞🏻

alexandra2468
5. nov 2021

Ja som to mala v 4tt a v 8tt, akoze v case menstruacie.
Bolo to len take, ze na papieri trocha pri utreti. Volala som a konzultovala, vraveli mi, ze je to bezne.

Teraz pri druhom tehotenstve som krvacala jasno cervenu - cerstvu krv v 7tt a to uz som isla na urgent.

luci_ba
5. nov 2021

určite chod na pohotovosť. U niekoho je spinenie aj krvacanie a napriek tomu maju zdrave detičky, u niekoho je to začiatok konca. Nechcem ta strasit samozrejme, ale chod sa dat pozrieť.

lienka.7
5. nov 2021

Hnedy je relativne v pohode. Ja som ho mavala pomerne casto. Sleduj si to. Ked som si dala ascorutin, tak to vzdy preslo.
Aj by bolo krv, to treba hned ist.

slniecko_12
6. nov 2021

Ja som mala hnede spinenie tiez v 7tt a druhy den uz silnejsie hnede a na dalsi den to uz bola krv. Napriek tomu, ze som zacala uzivat tabletky, v ten ten som potratila..takze urcite chod cim skor alebo si skus preventivne nasadit Ascorutin, je to proti krvacaniu a je volnopredajny.

veronice
6. nov 2021

U mna v druhom tehotenstve znamenal hnedy vytok hematom. Urcite by som sa isla dat vysetrit.

angi07
6. nov 2021

Ja som mala hnedy vytok tiez malicko hned som isla k doki a zistil mi ze vedla plodu mam zilu kt.krvaca je to nebezpecne kvoli tomu ze to moze nyt hematom moze to skoncit potratom.nasadil mi lieky a nariadil kludovy rezim.ja by som necakala isla by som na pohotovost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre